رونمایی از سردیس قهرمان وزنه برداری المپیك

رونمایی از سردیس قهرمان وزنه برداری المپیك

به گزارش مرکز اسپرت مراسم رونمایی از سردیس قهرمان وزنه برداری المپیک در اصفهان برگزار شد و یک واحد آپارتمان هم به این ورزشکار اهدا شد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا و به نقل از کمیته ملی المپیک، رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک به همراه علیرضا رحیمی عضو هیات اجرایی برای دیدار با استاندار، مدیر کل ورزش و جوانان استان و رونمایی از سردیس سهراب مرادی قهرمانی المپیک به اصفهان سفر کرد.
بعد از رونمایی از تمبر یادبود و سردیس سهراب مرادی کلید و اسناد مالکیت یک واحد آپارتمان قهرمان جهان و المپیک که توسط یکی از خیرین استان تهیه شده بود، از جانب مسؤلان استانداری اصفهان به مرادی تقدیم شد.


صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک بیان نمود: در تاریخ ایران زمین قهرمانان فراوانی داریم اما آنهایی شایسته تقدیر هستند که به مرام پهلوانی هم رسیده باشند. قهرمان به دنبال سکه و سکوست اما پهلوان در متن جامعه خود زیست می کند و با مردم خود می خندد و می گرید، توجه پهلوان به دردها و آلام مردمش است و هویت خودش را از مردم می گیرد. از آغاز ورزش تا کنون بسیار مدال و مدال آور در ایران داشته ایم اما نام تختی و مرامش در ذهن و یادها مانده چونکه پرشی خوب از سکوی قهرمانی به سکوی پهلوانی داشت.
او افزود: سهراب مرادی چه مدال بگیرد و چه نگیرد برای مردمش محترم است چون که مرام و منش پهلوانی دارد. او ورزشکاری نجیب است. بنابراین هم قناعت دارد و زیاده خواه نیست و از همین رو شجاعت هم دارد و به همین علل ظرفیتی ویژه برای استان و کشوش به حساب می آید. شک نداشته باشید این قهرمان با نام نیک، نجابت و شجاعتش برای نسل های بعد هم زنده و ماندگار خواهد ماند.

منبع:

1399/12/13
14:10:21
0.0 / 5
1065
تگهای خبر: المپیك , پهلوانی , دیدار , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت