شغل رفتگری قهرمان كشتی آسیا در شهرداری دزفول تغییر می كند

شغل رفتگری قهرمان كشتی آسیا در شهرداری دزفول تغییر می كند

مرکز اسپرت: خوزستان سرپرست دبیری هیات کشتی خوزستان از تغییر شغل قهرمان کشتی آسیا در دزفول از رفتگری به شغل دیگر در شهرداری این شهرستان آگاهی داد.


محمد حسینوند، دارنده ۲ مدال طلای کشتی فرنگی نوجوانان آسیا و فرزند جانباز و آزاده هشت سال جنگ تحمیلی، روز یکشنبه هفته جاری در گفت و گو با ایسنا از بارها ناکامی برای پیدا کردن شغل در ادارات مختلف خوزستان و سرانجام مشغول به کار شدن در شهرداری دزفول بعنوان رفتگر صحبت کرد. او همین طور عنوان نمود که "از طریق پیمانکار در شهرداری دزفول استخدام شدم و ۲ میلیون تومان حقوق می گیرم، البته به من گفتند اگر کارت را خوب انجام بدهی تا دو میلیون و ۱۰۰ هزار تومان هم ممکنست حقوق بگیری. آیا شان یک ورزشکاری که برای تیم ملی افتخارآفرینی کرده، این است که با او این طور برخورد شود و این حرف را به من بزنند که اگر خوب زباله ها را جمع کنی ۱۰۰ هزار تومان بیشتر حقوق می گیری؟"
به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان نیز با اشاره به تماشای کلیپی از حسینوند و شرایط او، عنوان نمود "از قهرمانان عزیز می خواهم که منتظر نمانند تا کسی بیاید در خانه آنها را بزند و بگوید تشریف بیاورید و استخدام شوید. از آنها می خواهم به معاونت ورزشی اداره کل مراجعه کنند تا کارهای جذب آنها پیگیری شود تا در همین سیستم یا دستگاه دیگر، استخدام آنها اتفاق بیافتد. همین طور آقای حسینوند هم در کلیپی که منتشر نموده می گوید که فرزند یک جانباز است. پس فردی که هم قهرمانی دارد و هم فرزند جانباز است، می تواند برای استخدام به ما مراجعه کند و ما مشکلی نداریم."
همین طور میلاد قلاوند سرپرست دبیری هیات کشتی خوزستان در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: پس از این که متوجه شرایط شغلی آقای حسینوند شدیم از آقای کبابی رئیس هیات کشتی دزفول خواستیم که این مساله را پیگیری کند و طی جلسه ای که امروز در دزفول با حضور شهردار شهرستان، آقای کبابی و آقای حسینوند برگزار شد، قرار شد که تا هفته آتی بحث جابه جایی شغل این کشتی گیر در شهرداری دزفول صورت گیرد.
وی همین طور اظهار داشت: یکی از اساتید دانشگاه طی تماس با خود من برای پشتیبانی از این کشتی گیر در بحث تمرینی اعلام آمادگی کرد که جا دارد از تمام کسانی که برای پشتیبانی از حسینوند پای کار آمدند، قدردانی کنم.
منبع:

1399/12/05
19:00:51
0.0 / 5
1079
تگهای خبر: اساتید , تمرین , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت