تیم ملی بسكتبال منتظر تصمیم فیبا آسیا

تیم ملی بسكتبال منتظر تصمیم فیبا آسیا

به گزارش مرکز اسپرت مربی تیم ملی بسکتبال ایران اظهار داشت: به جهت اینکه بتوانیم برنامه ریزی جدیدی را برای تشکیل اردوها انجام دهیم، فعلا منتظر تصمیم فیبا آسیا هستیم.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، با عنایت به لغو مسابقات بسکتبال انتخابی کاپ آسیا در قطر بخاطر انتشار ویروس جهش یافته کرونا در این کشور، تیم ملی ایران هم نتوانست برای حضور در این رقابت ها عازم دوحه شود و هم اکنون هم اردوهای خویش را تعطیل کرد تا تکلیف میزبان و تاریخ جدید پنجره سوم انتخابی کاپ آسیا مشخص شود.

به این ترتیب حالا یکی از اصلی ترین موضوعاتی که می توان به آن اشاره نمود، مشخص نبودن برنامه آماده سازی ملی پوشان برای این مسابقات با عنایت به مشخص نبودن زمان بازی ها و نحوه پیگیری مسابقات لیگ داخل ایران است.

مهران آتشی مربی تیم ملی بسکتبال ایران در این مورد به ایسنا اظهار داشت: فعلا نمی توانیم هیچ برنامه خاصی را اعلام نماییم و منتظر تصمیم فیبا آسیا هستیم. بعد از آنکه زمان و تاریخ جدید اعلام گردد برای تشکیل شدن یا نشدن اردو تصمیم می گیریم.

او در پاسخ به این سؤال که تا زمان اعلام شدن تاریخ، تکلیف بازیکنان ملی پوشی که تیم هایشان در لیگ بازی دارند چیست؟ اظهار نمود: دشوار می باشد که بخواهیم ملی پوشان را مستمر در اردو نگه داریم و فعلا هم نمی توان هیچ تصمیمی گرفت، باید دید برنامه فیبا چه خواهد بود. همه منتظر هستیم.

تیم ملی ایران حدودا از ۱۰ روز پیش اردوهای خویش را جهت شرکت در پنجره سوم انتخابی کاپ آسیا شروع کرده بود.

منبع:

1399/11/27
14:43:25
0.0 / 5
958
تگهای خبر: بازی , بازیكن , بسكتبال , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت