دعوت رسمی از ایران؛

اعزام دو شمشیرباز اسلحه اپه به جام جهانی روسیه

اعزام دو شمشیرباز اسلحه اپه به جام جهانی روسیه

مرکز اسپرت: فدراسیون شمشیربازی برمبنای دعوتنامه دریافتی برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه در اسلحه اپه اعزام دو شمشیرباز به این رقابت ها را در برنامه دارد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، همچون رقابت های باقی مانده انتخابی المپیک که فدراسیون جهانی شمشیربازی بعد از حدود یک سال برگزاری آنرا در برنامه دارد، مسابقات جام جهانی روسیه است که در اسلحه اپه انجام می شود.
دعوتنامه این رقابت ها برای فدراسیون شمشیربازی ایران هم ارسال شده است و این فدراسیون باوجودیکه برای شمشیربازان اسلحه اپه شانسی جهت کسب سهمیه المپیک از این رقابت ها قائل نیست قصد اعزام نماینده به آنرا دارد. این اعزام بمنظور آماده سازی برای مسابقات زون آسیا در برنامه فدراسیون شمشیربازی قرار گرفته است.
طبق اعلام فدراسیون جهانی شمشیربازی، مسابقات زون قاره ای در قاره های مختلف باید حد فاصل ۲۰ فرودین ماه تا ۱۰ اردیبهشت ماه اجرا شود. بر این اساس مسابقات زون آسیا که حکم آخرین مرحله توزیع سهمیه المپیک میان شمشیربازان آسیایی را دارد باید در این فاصله زمانی اجرا شود اما هنوز زمان و محل برگزاری دقیق آن معلوم نیست.
قرار است شمشیربازی ایران با یک شمشیرباز اسلحه اپه در مسابقات زون آسیا شرکت نماید. دو شمشیربازی که بیشترین شانس را برای اعزام به این رویداد دارند برای کسب آمادگی بیشتر در جام جهانی روسیه شرکت می کنند.
جام جهانی اسلحه اپه هفته اول اسفندماه در کازان انجام می شود.
فدراسیون جهانی شمشیربازی همین طور برگزاری مسابقات جام جهانی اسلحه فلوره در قطر را هم در برنامه دارد اما هنوز دعوتنامه این رقابت ها برای ایران ارسال نشده است.


منبع:

1399/11/25
23:17:23
0.0 / 5
988
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
مرکز اسپورت