محمد تابع عنوان كرد:

تجهیزات ورزش جانبازان و معلولین را بومی سازی كردیم

تجهیزات ورزش جانبازان و معلولین را بومی سازی كردیم

دبیرکل کمیته ملی دار المپیک اظهار داشت: تجهیزات ورزش مورد نیاز جانبازان و معلولین در چند رشته را بومی سازی کردیم.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، محمد تابع در مراسم رونمایی از تجهیزات ملی کمیته ملی پارالمپیک که امروز برگزار شد، اظهار داشت: تلاش زیادی برای تولیدات ملی و بومی سازی وسایل در بخش ورزش جانبازان و معلولین تلاش زیادی صورت گرفت. اقدامات زیادی برای خریداری وسایل شد و رایزنی های زیادی انجام گرفت.
وی افزود: بوسیله کمیته ملی پارالمپیک با شرکت های سازنده که مورد تایید کمیته بین المللی پارالمپیک هستند ارتباط گرفتیم اما پاسخ آنها برای همکاری و در اختیار گرفتن تجهیزات لازم منفی بود.
تابع اشاره کرد: به برکت جمهوری اسلامی و با همکاری وزارت دفاع اما تولید برخی تجهیزات را با استانداردهای لازم شروع کردیم که یکی از آنها میز وزنه برداری است که به زودی تولید انبوه آنرا شروع می نماییم.
دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک اشاره کرد: بحث بعدی تولید رمپ بوچیا است. ورزشکاران این رشته از این امکانات محروم بودند، اما با همکاری وزارت دفاع، بومی سازی شد و نمونه اولیه به دستمان رسید و تولید انبوه خواهد شد. موضوع بعدی تولید توپ بوچیا بود که اقدامات مربوطه برای تولید آن انجام شده است. همین طور بحث بومی سازی دیسک و دیگر وسایل در دوومیدانی انجام شده است.
تابع به تولید نوشابه های ورزشی که با همکاری یک شرکت انجام می شود هم اشاره نمود و اشاره کرد: این نوشابه خاص ورزش تولید می شود. این نوشابه حاوی مواد مورد نیاز و متناسب با ورزشکاران است. در حقیقت با این نوشابه، املاح مورد نیاز ورزشکاران تامین می شود و بدن آنها به مرحله ریکاوری می رسد.

1399/11/20
13:36:16
0.0 / 5
1082
تگهای خبر: المپیك , تجهیزات , تیم , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
مرکز اسپورت