فكری:

برخی ملیجك نساجی هستند!

برخی ملیجك نساجی هستند!

به گزارش مرکز اسپرت سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره بازی فردای تیمش برابر نساجی اظهار داشت: فکر کنم بازی زیبایی از آب دربیاید. من در مقابل نساجی من حس خوب و خاطرات خوبی از این تیم دارم.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، محمود فکری سرمربی استقلال در نشست خبری قبل از بازی تیمش مقابل نساجی مازندران در هفته چهادرهم رقابت های لیگ برتر، در واکنش به درگذشت علی انصاریان اظهار داشت: خیلی دشوار می باشد درباره درگذشت علی انصاریان صحبت نماییم. بازیکنی که من سال ۷۶ در تیم فجر با او هم بازی بودم و سال خوبی باهم گذراندیم. از آنجا دوستی های ما آغاز شد و ادامه داشت. یک سال هم او پیراهن استقلال را پوشید و اینکه دو تیم استقلال و پرسپولیس خاطرات خوبی از او داشتند. تسلیت گفتن دشوار می باشد اما متاسفانه این اتفاقات رخ می دهد و باید با این مسائل بسازیم. به جامعه ورزشی این اتفاق را تسلیت می گویم اگر مقرر است داغی ببینیم، امیدوارم همه ۱۲۰ سال را بگذرانند و همه از تجربیات شان استفاده کنند.

او درباره بازی برابر نساجی اظهار نمود: فکر کنم بازی زیبایی از آب دربیاید. من در مقابل نساجی من حس خوبی دارم. خانه اول من نساجی بوده و شروع فوتبال و مربی گری من از این تیم است و خاطرات خوبی از نساجی دارم. بحثی درباره جدایی از من از نساجی پیش آمد. من دوست داشتم مدیران نساجی بهتر انتقال من را به استقلال رقم بزنند اما فضایی به وجود آمد که برای من و باشگاه نساجی و طرفدارانش خوب نبود. امیدوارم نساجی باردیگر جایگاه خودش را پیدا کند و بازی های خوبی عرضه نماید. حیف است که نساجی را در لیگ برتر نبینیم یا از گزینه های سقوط باشد.

فکری اضافه کرد: برخی از دوستان، ملیجک تیم نساجی هستند. بازیکنانی که در نساجی داشتیم، گفته می شد کادر فنی آنها را گرفته است. ما آن موقع علیرضا حقیقی را می خواستیم، مدیران نساجی گفتند این بازیکن را با ۶۰۰ میلیون تومان به خدمت می گیریم اما سال قبل با ۳۰۰ میلیون این بازیکن را گرفتند. این در شرایطی است که هم اکنون حقیقی ۱۰ برابر این رقم، قرارداد را به ثبت رسانده است. بقیه بازیکنان هم به همین شکل بودند. اگر نساجی پول داشت، این بازیکنان را به خدمت می گرفت. تیم نساجی هفته های اول بالای جدول بود، همه از او تعریف می کردند اما وقتی تیم سیر نزولی گرفت، مشکلات را به کادر فنی چسباندند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: ما تیم خوبی بسته بودیم و معتقد بودم که این تیم می تواند نتایج خوبی کسب کند اما چه اتفاقی افتاده است؟ وقتی دوستان آمدند که من را بزنند، وقتی نیت شان ضربه زدن به من بود، در آخر خودشان ضربه خوردند. آنها چوبی که خواستند به سر من بزنند، خودشان دچارش شدند و در آخر دیدیم که کادر فنی و مدیریت نساجی استعفا دادند.

او در ادامه افزود: اگر ما حرفی می زنیم، باید روی حرف خود بایستیم. مدیران نساجی در آن موقع به من گفتند غیر از استقلال و نساجی به هیچ تیم دیگری فکر نکن. من در آن موقع پیشنهادهای مختلفی از تیم های دیگری داشتم اما توجهی به آن نکردم. آنها خودشان استقلالی بودند. اگر می گفتند فقط به نساجی فکر کن، من هم قبول می کردم اما این اتفاقات دودش به چشم هواداران نساجی رفت. شاید هواداران من را مقصر بدانند. امیدوارم نساجی شرایط خوبش را پیدا کند و نتایج خوبی کسب کند و در جدول جایگاه بهتری کسب کند.

فکری درباره محروم و مصدومان استقلال اظهار داشت: حسین مرادمند و شیخ دیاباته از مصدومان استقلال هستند. آرش رضاوند هم محروم تیم ماست. از بازیکنان خود تشکر می کنم که با تمام وجود خود کار می کنند. امیدوارم توجه بیشتری به این بازیکنان شود و جایگاه خویش را حفظ نماییم و وضعیت بهتری را به دست آوریم.

منبع:

1399/11/16
18:06:59
0.0 / 5
1009
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت