امیر مسعودی

امیر مسعودی

بیوگرافی، آشنایی با شیوه های تدریس مهندس امیر مسعودی، اطلاعات مشاوره و برنامه ریزی، لیست قیمت محصولات و غیره را از دست ندهید.


امیر مسعودی کیست ؟ بیوگرافی، آشنایی با شیوه های تدریس مهندس امیر مسعودی، اطلاعات مشاوره و برنامه ریزی، لیست قیمت محصولات و .. را از دست ندهید.

بیوگرافی امیر مسعودی:

مهندس امیر مسعودی تولد  11 خرداد 1366 در شهر ارومیه می باشد.ایشان در سال کنکور خود در رشته مکانیک ارومیه پذیرش شد در صورتی که می توانست با درصد های بهتر در دروس عمومی به رتبه و دانشگاه بهتری نیز برسد. اکنون در حال حاضر دانشجوی دکتری فیزیک دانشگاه تهران می باشد.

آشنایی با موسسه کنکور آسان است

امیر مسعودی قبل از تدریس در موسسه کنکور آسان است ، دبیر پروازی در بیش از 11 استان بودند.استعداد خارق العاده این نابغه فیزیک و ریاضی باعث شد تا به ثبت تکنیک های تست زنی سرعتی کنکوری  برسد.میز پولی در فیزیک نمونه ای از این روش های تست زنی می باشد که توسط ایشان به ثبت رسیده است.
ایشان از حدود 8 سال پیش با استاد احمدی آشنا شدند و به تدریس در انتشارات گیلنا مشغول شدند.

امیر مسعودی در صدا و سیما

استاد امیر مسعودی یکی از قویترین مدرسان کنکور می باشد که به دعوت شبکه دو سیما در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری حاضر می شوند.
همچنین برنامه یادگیری آسان از دیگر برنامه هایی می باشد که ایشان در شبکه چهار حضور می یابند. یکی از دلای انتخاب ایشان به عنوان مدرس برتر ریاضی و فیزیک، شهامت ایشان در پاسخگویی به سوالات کنکور در روز آزمون سراسری می باشد.آن هم بدون کلید نهایی سوالات!!!!

برنامه ریزی امیر مسعودی

بسیاری از شما عزیزان برای موفقیت در کنکور و دروس مدرسه به دنبال بهترین مشاور و برنامه ریزی هستید. یکی از این افراد قدر و قدرتمند در زمینه مشاوره استاد امیر مسعودی می باشد که با همکاری با موسسه کنکور آسان است نیز علاوه بر برنامه ریزی هی شخصی سازی شده و منحصر به فرد، بهترین برنامه ریزی ها را به صورت رایگان به شما هدیه می دهند.

برنامه ریزی رایگان کنکور آسان است

محصولات و منابع امیر مسعودی

محصولات و منابع مهندس امیر مسعودی به صورت دی وی دی و جزوه در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد. ایشان به هیچ وجه  در کلاس های خصوصی یا آنلاین تدریس ندارند پس مراقب کلاهبرداری احتمالی به نام ایشان باشید تا خدای نکرده مورد سوء استفاده قرار نگیرید.
شما برای تهیه این محصولات در هر مقطع اعم از متوسطه اول، متوسطه دوم، کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد و آزمون های استخدامی می توانید از منابع ایشان استفاده کنید.

برای دریافت لیست قیمت ریاضی و فیزیک امیر مسعودی می توانید با شماره های زیر در ارتباط باشید.
02155756500  و 09121964690

1399/10/29
23:49:13
0.0 / 5
1396
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت