گل محمدی:

فردا فرصت خوبی برای نشان دادن بزرگی پرسپولیس است

فردا فرصت خوبی برای نشان دادن بزرگی پرسپولیس است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید بازیکنانش باید با تمرکز بالا به مصاف استقلال بروند.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری قبل از دیدار با استقلال اظهار نمود: جا دارد از این فرصت استفاده کنم و خسته نباشید به کادر درمانی و پزشکی عرض کنم. روزهای سختی را در این یک سال گذشته گذرانده اند. با ایثارگری این عزیزان سلامت جامعه تضمین می شود. به خانواده شهدای کادر درمان تسلیت می گویم.

او افزود: بازی حساسی را در پیش داریم. داربی همیشه حساسیت های خاص خودش را دارد. طرفداران دو تیم با این بازی خاطرات خوب و بد زیادی دارند. امیدوارم بتوانیم فردا خاطره خوبی از خودمان به جا بگذاریم و دل هواداران را شاد نماییم. بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود. در داربی حفظ تمرکز مهم می باشد و باید از موقعیت ها به خوبی استفاده نماییم. آنالیز خوبی روی حریف داشتیم و روی نقاط ضعف و قوتشان کار کردیم و امروز هم در آخرین جلسه تمرینی بیشتر کار می نماییم. امیدوارم فردا با یک روحیه خوب و تمرکز بالا ۳ امتیاز را بگیریم. از لحاظ جدولی این سه امتیاز برای ما مهم می باشد. هدف اصلی ما گرفتن سه امتیاز است. بازیکنان از نظر بدنی و تمرینی شرایط خوبی دارند. امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم و توانایی های خودمان را به اثبات برسانیم. فردا فرصت خوبی برای پرسپولیس است که نشان بدهد چه تیم بزرگی است.

سرمربی پرسپولیس درباره مصاحبه های مدیرانی از دو باشگاه قبل از داربی هم توضیح داد: من به آقای سمیعی هم درباره این مسئله زنگ زدم و صحبت کردم. احترام متقابل نخستین چیزی است که دو رقیب باید رعایت نمایند. اصل احترام لازمه رقابت است. هر دو باشگاه بزرگ هستند و مدیرانی در این دو باشگاه کار می کنند که شناخته شده هستند. من دوست دارم این فضا محترمانه باشد. وقتی مدیران بخواهند به این شکل صحبت کنند به سایر بخش ها انتقال پیدا می کند. زیبنده این دو باشگاه نیست که بخواهیم درباره این مسائل صحبت نماییم. داربی حساسیت های خاص خودش را دارد. درست نیست درباره مسائل حاشیه ای تیم ها صحبت نماییم چون تمرکز بازیکنان را هم به هم می زند. امیدوارم احترام متقابل وجود داشته باشد. به بازیکنان گفته ام نخستین چیزی که برای شما باید مهم باشد احترام به حریف است ولی برای سه امتیاز بجنگید. باید مثل یک سرباز بجنگید و حق تان را بگیرید. با کری خواندن چیزی تغییر نمی کند.

او افزود: نخستین هدف ما بردن این مسابقه است. تمام تلاش مان را می نماییم با یک تمرکز خوب سه امتیاز را بگیریم. این هدفی است که می خواهیم به آن برسیم.

گل محمدی در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش مانند بازی با سپاهان با سه هافبک دفاعی به زمین می رود یا خیر توضیح داد: تا فردا باید صبر نماییم. خیلی چیزها مشخص می شود.

او درباره اینکه آیا باردیگر فرصتی به مهدی شیری و آرمان رمضانی برای اثبات خودشان می دهد یا خیر بیان نمود: این صحبت ها تکراری شده است. همه بازیکنان ما لیاقت و شایستگی حضور در این باشگاه بزرگ را دارند. وقتی بازیکنان فرصتی به دست می آورند باید با همه وجود از آن استفاده کنند.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه تیمش ۴۰ روز است که پیروز نشده هم اظهار نمود: ما ۴۰ روز است که نبرده ایم ولی بازی هایی که انجام دادیم برای بردن یک تیم کافی بود. خیلی تلاش داشتیم که سه بازی اخیر را ببریم. مقداری بدشانسی و استفاده نکردن از موقعیت ها سبب شد که برنده نشویم. مسئله ای نیست که ما را اذیت کند. این فرصت را داریم که بردن را از فردا ادامه دهیم.

او درباره از دست دادن بازیکنانش طی چند ماه اخیر هم اظهار داشت: ما در این چند ماه اخیر بازیکنان زیادی را از دست دادیم و ترکیب ما هر ماه تغییر پیدا می کرد. نمی توانیم به این مشکلات فکر نماییم. باید از این مشکلات سکویی برای جهش به جلو درست نماییم. نمی خواهیم بحث مشکلات در ذهن و و روح بازیکنان رسوخ کند. باید از این مشکلات دربیاییم. دوران واقعا سختی را در چند ماه اخیر گذراندیم. این تیم در ۴ سال گذشته موفقیت های زیادی کسب کرده و بیشترین درآمدزایی را در فوتبال داشته است. فرصت نداریم که به مشکلات فکر کنیم؛ مشکلاتی که کمی عجیب بودند. باید به آینده فکر نماییم.

او در پاسخ به این پرسش که آیا خط حمله تیمش می تواند برابر استقلال موفق شود هم بیان نمود: تمرینات اختصاصی خوبی در این چند وقت داشتیم. فکر می کنم اگر موقیتی باشد بازیکنان ما می توانند از آن استفاده کنند. باید تلاش نماییم با دوندگی خوب و ایجاد فضا خودمان را در موقعیت قرار دهیم. باید خوب از این موقعیت ها استفاده نماییم.

سرمربی پرسپولیس درباره نبودن هواداران در ورزشگاه هم، اظهار داشت: فوتبال همیبشه با تماشاگرانش جذاب و دیدنی است. این شرایطی که پیش آمده برای هر دو تیم یکسان است. حریف هم از داشتن هوادارانش محروم است. بازی کردن در یک ورزشگاه خالی لطف و جذابیت خاص داربی را از بین می برد. فکر می کنم داربی قرمز و آبی همیشه جذاب بوده؛ چه با تماشاگر و چه بدون تماشاگر.

او درباره نیمکت نشین کردن عبدی و رمضانی قبل از داربی هم توضیح داد: ما یک تیم هستیم و همه بازیکنان ما حدودا در یک سطح هستند. من از بازیکنانم می خواهم وقتی به آنها فرصتی داده می شود از آن خوب استفاده کنند و در برای کمک به تیم باشند. فکر می کنم همه بازیکنان اندازه توان خودشان در این فصل بازی کرده اند. به نظرم می توانم بیشتر از این هم پیشرفت کنند، به شرطی که تمرکز خوبی در کارشان باشد.

گل محمدی درباره حمایت افرادی مثل علی پروین از پرسپولیس با وجود از دست دادن امتیازات در چند بازی اخیر هم اظهار نمود: به جز نیمه دوم بازی برابر ذوب آهن در بقیه بازی های اخیر خوب بودیم و از نیمه دوم بازی با ذوب آهن هم خیلی درس ها گرفتیم که در جهت پیشرفت و اصلاح تیم خیلی اثر داشت. تجربه خبی برای بازیکنان شد که اصلاح بشوند و بسیاری از نکات فنی را در آن نیمه یاد گرفتیم. همه بازی ها برای ما ارزش زیادی دارد و در همه بازی ها برای گرفتن سه امتیاز تلاش می نماییم.

منبع:

1399/10/21
14:11:07
0.0 / 5
952
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
مرکز اسپورت