نماینده مجلس مطرح كرد:

داورزنی باید از وزارت استعفا بدهد، نگران برخورد سلیقه ای هستیم

داورزنی باید از وزارت استعفا بدهد، نگران برخورد سلیقه ای هستیم

به گزارش مركز اسپرت نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش در انتخابات فدراسیون والیبال، اظهار داشت: نگران برخورد سلیقه ای و سوء استفاده هستیم.به گزارش مركز اسپرت به نقل از مهر، علی اصغر یوسف نژاد درباره اتفاقات رخ داده پیرامون انتخابات فدراسیون والیبال و ثبت نام محمدرضا داورزنی در این انتخابات بدون استعفا از وزارت ورزش، اظهار داشت: ما امروز این مساله را در مجلس پیگیری می نماییم. نگران برخورد سلیقه ای افراد و سوء استفاده در این مسئله هستیم. آقایانی كه در معاونت وزارت هستند، استعفا بدهند تا موقعیت آنها مسئولیتشان را پوشش ندهد.
وی كه با رادیو تهران گفتگو می كرد، اضافه كرد: تربیت بدنی (وزارت ورزش) مجری برگزاری انتخابات است، صلاحیت ها را تایید می كند، روی انتخابات نظارت دارد و حتی در انتخابات شركت می كند! كاری به قانون نداریم ولی این كار از نظر اخلاقی هم درست نیست. دلیل اصرار وزارت ورزش را روی این مساله نمی دانم.
نماینده مجلس اشاره كرد: حتی اگر قانونی هم در كار نبود به صلاح بود كه به استقلال و آزادی احترام بگذارند و از سمت خود پیش از انتخابات استعفا بدهند.
یوسف نژاد با اشاره به اینكه مجلس از امروز بررسی این مسئله را شروع می كند، تصریح كرد: به دنبال این هستیم كه دوستانه و مصلحت اندیشانه این مساله را حل و فصل نماییم. حتما باید در این امر منتظر نتیجه باشیم.
وی درانتها اظهار داشت: بین افرادی كه برای انتخابات فدراسیون والیبال ثبت نام كرده اند، آدم های متشخص و باسواد كه تحصیلكرده و ورزشی هم هستند، دیده می شود. آدم های خوب زیاد هستند. نمی دانم چرا وزارت اینقدر حساس است. اگر هم كسی می خواهد در انتخابات شركت كند، باید آزادانه باشد. در این شرایط سایر كاندیدا حق اعتراض دارند. با هر منطقی نگاه نماییم حق با آنهاست كما اینكه برخی از این گزینه ها هم به مجلس اعتراض كرده اند.


منبع:

1398/07/21
23:31:12
5.0 / 5
4577
تگهای خبر: استقلال , تیم , داور , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت