مهدی علی نژاد:

كسی كه دو رای می آورد نباید در مورد مهندسی بودن انتخابات حرف بزند

كسی كه دو رای می آورد نباید در مورد مهندسی بودن انتخابات حرف بزند

به گزارش مرکز اسپرت رئیس مجمع انتخابات فدراسیون اسکی در پاسخ به اعتراض یکی از نامزدها اظهار داشت: کسی که دو رای می آورد نباید در مورد مهندسی بودن انتخابات حرف بزند!به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، مجمع انتخاباتی فدراسیون اسکی بامداد امروز چهارشنبه با حضور مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش در آکادمی ملی المپیک برگزار گردید و طی آن عباس نظریان با کسب ۲۳ رای رئیس آینده این فدراسیون شد. علی نژاد در مورد این انتخابات اظهار داشت: حسن انتخاب مجمع و بار سنگین امانت مجمع را به آقای نظریان تبریک می گویم. اسکی در کشور ایران ریشه دار است ولی واقعیت این است که ما متاسفانه در حوزه قهرمانی جایگاهی که باید داشته باشیم را پیدا نکرده ایم. وی ادامه داد: ما باید مثلث قهرمانی را در اسکی به وجود بیاوریم. استعدادیابی و جذب مربیان توانمند و با دانش روز برای اسکی لازم است. اگر همه دست به دست هم بدهیم امکان توفیق و موفقیت وجود دارد و از فدراسیون اسکی توقع دارم در حوزه قهرمانی برنامه ای پویا داشته باشد و در نهایت به جایی ختم شود که به مدال برسد.
مهدی علی نژاد در مورد اعتراض یکی از نامزدها در خصوص مهندسی شدن انتخابات اظهار داشت: کسی که دو رای آورده است نباید این حرف را بزند. برخی اعضای مجمع می خواستند جواب ایشان را بدهند که صلاح نبود. به نظرم شایسته نیست کسی که این تعداد رای آورده بخواهد در مورد مهندسی شدن انتخابات صحبت کند. وقتی ۲۳ نفر به یک کاندیدا رای می دهند دیگر چه مهندسی؟
وی در مورد برگزار نشدن انتخابات چند فدراسیون اظهار داشت: صلاحدید کاندیداها نیامده است. هر وقت صلاحیت کاندیداها تعیین تکلیف شود انتخابات را برگزار خواهیم کرد.
علی نژاد در مورد تاخیر در برگزاری انتخابات فدراسیون شطرنج نیز اظهار داشت: انتخابات شطرنج هم مسائل حاشیه ای بوجود آمده که درحال بررسی هستیم. اگر تکلیف این حاشیه ها مشخص شود انتخابات فدراسیون شطرنج را هم برگزار خواهیم کرد.
مهدی علی نژاد در مورد صدور احکام برای برخی اهالی موتورسواری و اتومبیلرانی اظهار داشت: من این مورد را رد می کنم. هنوز اعضای مجمع این فدراسیون مشخص نشده اند که بخواهد این اتفاق رخ بدهد.
وی در مورد انتخاب سرپرست برای فدراسیون دوچرخه سواری هم که دوره چهار ساله قمری به پایان رسیده است اظهار داشت: دوچرخه سواری هم طی دو روز آینده تعیین تکلیف خواهد شد و سرپرست این فدراسیون هم مشخص خواهد شد.
معاون وزیر ورزش در مورد آخرین وضعیت بدهی فدراسیون فوتبال به شرکت شستا اظهار داشت: توافقاتی شده است که بزودی فدراسیون بتواند بدهی که به شستا دارد را پرداخت کند.
علی نژاد در مورد اتفاقی که برای کوهنوردان رخ داد نیز اظهار داشت: متاسفانه حادثه تلخی بود که دو هفته پیش رخ داد. فدراسیون کوهنوردی و صعودها روز چهارشنبه اطلاعیه ها و هشدارهای لازم را داده بود و گفته بود که شرایط ارتفاعات مناسب نمی باشد. کاری که فدراسیون می تواند انجام دهد همین است که هشدارها را بدهد. متاسفانه بی توجهی شد و این حادثه تلخ رخ داد. امیدوارم کوهنوردان عزیز این مسائل را رعایت نمایند تا باردیگر حادثه تلخی رخ ندهد.


منبع:

1399/10/19
12:56:23
0.0 / 5
1125
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
مرکز اسپورت