پایان نیم فصل لیگ برتر قایقرانی آبهای آرام؛

صدرنشینی تیم سپاهان و بحرگسترپارس در لیگ قایقرانی

صدرنشینی تیم سپاهان و بحرگسترپارس در لیگ قایقرانی

به گزارش مرکز اسپرت در انتها نیم فصل رقابت های لیگ برتر قایقرانی آبهای آرام کشور دو تیم سپاهان و بحر گستر پارس صدرنشین دو بخش مردان و زنان شدند.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، لیگ برتر قایقرانی آب های آرام مردان و زنان کشورمان که از روز گذشته در دریاچه آزادی شروع شده بود با معرفی قهرمانان این دو بخش به پایان رسید. در بخش مردان و در این دوره از لیگ برتر باشگاه های سپاهان، دانشگاه آزاد، میداف، مقاومت سمنان، نوتریورسام، آریامن، عقاب نهاجا و یادآوران کارون خرمشهر حضور داشتند. این رقابت ها با برگزاری مسابقات کایاک و کانوی ۱۰۰۰ و ۵۰۰ متر و مسابقه امدادی ۲۰۰ متر در مرحله دوم ادامه پیدا کرد.
در کایاک یک نفره ۱۰۰۰ متر علی آقامیرزایی از دانشگاه آزاد، در کانوی یک نفره ۱۰۰۰ متر شاهو ناصری از مقاومت، در کایاک یک نفره ۵۰۰ متر امین بوداغی از سپاهان، در کانوی یک نفره ۵۰۰ متر محمدنبی رضایی از سپاهان، در مسابقه امدادی ۲۰۰ متر هم تیم سپاهان با ترکیب محمدنبی رضایی، سروش رضویان، امین بوداغی و سپهر ساعتچی به مقام های قهرمانی رسیدند.
بر این اساس دور رفت رقابت های لیگ برتر قایقرانی آب های آرام بعد از برگزاری مرحله اول و دوم باشگاه قایقرانی سپاهان با ۸۴ امتیاز بعنوان قهرمان نیم فصل عرضه شد، تیم دانشگاه آزاد با ۷۳ امتیاز در رده دوم ایستاد و میداف با ۶۴ امتیاز جایگاه سوم را از آن خود کرد.
هفته اول لیگ برتر آب های آرام بانوان یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گرامیداشت زنده یاد هاجر پارسایی مهر هم امروز سه شنبه ۱۶ دیماه به میزبانی دریاچه آزادی برگزار گردید. باشگاه های بحر گستر پارس هرمزگان، میداف بوشهر، کیوپلاس لرستان، لاتیدان آوش هرمزگان و آوا شهرکرد در این دوره از رقابت ها حضور داشتند و قایقرانان در مواد کایاک و کانوی یک نفره ۵۰۰ و ۲۰۰ متر و ۴ در ۲۰۰ متر امدادی رقابت کردند.
در کایاک یک نفره ۵۰۰ متر الناز شفیعیان و در کانوی یک نفره ۵۰۰ متر پریسا محمدزاده هر دو از بحر گستر پارس، در کایاک یک نفره ۲۰۰ متر هدیه کاظمی و در کانوی یک نفره ۲۰۰ متر آتنا رئوفی هر دو از لاتیدان آوش، در مسابقه ۴ در ۲۰۰ متر امدادی که با حضور تیم های آوا، لاتیدان آوش، بحر گستر پارس، میداف و کیو پلاس برگزار گردید با عنایت به نتایج خطاهای قایق ها تیم آوا با ترکیب سما یاسمی، مهسا آذری، زیبا سماک حرفه و هستی ناصری مقام نخست را به دست آورد و ۴ تیم دیگر DSQ شدند.
بر این اساس با برگزاری مرحله اول و دوم رقابت ها و با احتساب جمع امتیازات دور رفت، باشگاه بحر گستر پارس هرمزگان با ۷۶ امتیاز قهرمان نیم فصل رقابت ها شد، باشگاه آوا شهرکرد با ۶۹ امتیاز در رده دوم قرار گرفت و میداف بوشهر با ۶۱ امتیاز عنوان سوم را بدست آورد. تیم های لاتیدان آوش هرمزگان و کیو پلاس لرستان هم با ۶۰ و ۵۲ امتیاز در رده های پنجم و ششم قرار گرفتند.

1399/10/18
23:58:17
0.0 / 5
961
تگهای خبر: باشگاه , تیم , رقابت , قهرمانی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت