ارائه درخواست به كمیته المپیك؛

نیاز 400 میلیون تومانی برای تامین تجهیزات كمانداران از خارج كشور

نیاز 400 میلیون تومانی برای تامین تجهیزات كمانداران از خارج كشور

مرکز اسپرت: بگفته رئیس فدراسیون تیروکمان، این فدراسیون برای تامین تجهیزات مصرفی و ضروری ملی پوشان که همگی باید از خارج کشور تامین شوند به حداقل ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار مالی نیاز دارد.غلامرضا شعبانی بهار در گفتگو با خبرنگار مهر با تکیه بر اینکه تابحال چهار مرحله از اردوی آماده سازی ملی پوشان ریکرو و کامپوند برگزار شده و مرحله پنجم هم در حال پیگیری است، اظهار داشت: این اردوها برای آماده سازی اردونشینان جهت حضور در میادین پیش رو که مسابقات انتخابی المپیک (خردادماه ۱۴۰۰ - فرانسه) یکی از مهمترین آنهاست، برگزار می گردد با این وجود طی این مدت تجهیزاتی در اختیار کمانداران نگذاشته ایم.
وی با تکیه بر نیاز کمانداران به تجهیزات مصرفی و لزوم تأمین آن از سوی فدراسیون تصریح کرد: برای تأمین این تجهیزات اقداماتی داشته ایم اما به علت مشکلات موجود هنوز به نتیجه نرسیده ایم. با شرکتهای مربوطه رایزنی کرده و سفارش اقلام مورد نیاز را داده ایم اما هنوز این تجهیزات وارد نشده اند تا بتوانیم آنها در اختیار ملی پوشان قرار دهیم.
رئیس فدراسیون تیروکمان با اشاره به اینکه در ارتباط با تأمین تجهیزات مصرفی ملی پوشان نشستی با مسؤلان کمیته ملی المپیک داشته ایم، خاطرنشان کرد: لیست این تجهیزات را در اختیار سرپرست کاروان هم قرار داده ایم تا از راه کمیته ملی المپیک هم پیگیر آن باشیم.
شعبانی بهار در مورد هزینه مورد نیاز برای تأمین تجهیزات کمانداران ریکرو و کامپوند اظهار داشت: هنوز اقلامی خریداری نشده اما با عنایت به قیمت های دریافتی احتمالاً بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون باید هزینه نماییم.
وی در این رابطه افزود: البته کمیته ملی المپیک اخیراً تخصیص اعتبار ویژه به فدراسیون های المپیکی و آسیایی برای تهیه تجهیزات مورد نیاز و ضروری آنها بر مبنای لیست نیازمندی های شان را تصویب کرده است. ازاین رو امیدواریم در تأمین منابع مالی لازم برای خرید تجهیزات و وارد کردن آنها مشکل مالی نداشته باشیم.
رئیس فدراسیون تیروکمان همینطور در مورد پیگیری اردوی تیم های ملی خاطرنشان کرد: از ۲۹ دیماه دور جدید تمرینات ملی پوشان شروع شده و تا ۱۴ بهمن ماه در جزیره قشم ادامه خواهد داشت. تلاشمان این است روند برگزاری اردوها را در اسفندماه هم دنبال نماییم.


منبع:

1399/10/18
14:30:57
0.0 / 5
1113
تگهای خبر: المپیك , تجهیزات , تمرین , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت