قهرمانی سپاهان در دور رفت لیگ برتر قایقرانی

قهرمانی سپاهان در دور رفت لیگ برتر قایقرانی

مرکز اسپرت: سپاهان قهرمان دور رفت لیگ برتر قایقرانی آب های آرام شد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا و به نقل از فدراسیون قایقرانی، لیگ برتر آب های آرام آقایان که از امروز در دریاچه آزادی شروع شده بود با برگزاری مرحله دوم ادامه پیدا کرد.

در این دوره از لیگ برتر باشگاه های سپاهان، دانشگاه آزاد، میداف، مقاومت سمنان، نوتریورسام، آریامن، عقاب نهاجا و یادآوران کارون خرمشهر حضور داشتند.

این رقابت ها با برگزاری مسابقات کایاک و کانوی ۱۰۰۰ و ۵۰۰ متر و مسابقه امدادی ۲۰۰ متر در مرحله دوم ادامه پیدا کرد.

در کایاک یکنفره ۱۰۰۰ متر علی آقامیرزایی از دانشگاه آزاد با زمان ۳: ۵۷.۶۳۷ دقیقه اول، امید احمدی از میداف با زمان ۳: ۵۸.۳۸۲ دقیقه دوم محمد میرزایی از مقاومت با زمان ۴: ۰۴.۹۱۵ دقیقه سوم شدند.

در کانوی یکنفره ۱۰۰۰ متر شاهو ناصری از مقاومت با زمان ۴: ۲۷.۷۶۷ دقیقه مقام اول، عرفان زنده پی از میداف با زمان ۴: ۳۴.۳۸۶ دقیقه مقام دوم و امیرمحمد اسماعیلی از دانشگاه آزاد با زمان ۴: ۴۵.۵۶۸ دقیقه مقام سوم را بدست آوردند.

در کایاک یکنفره ۵۰۰ متر امین بوداغی از سپاهان با زمان ۱: ۵۱.۲۱۳ دقیقه اول، ابوالفضل درجزی از نوتریورسام با زمان ۱: ۵۳.۴۰۰ دقیقه دوم و علیرضا جهان نما از مقاومت با زمان ۱: ۵۳.۷۷۶ دقیقه سوم شدند.

در کانوی یکنفره ۵۰۰ متر محمدنبی رضایی از سپاهان ۱: ۵۶.۳۵۱ دقیقه مقام نخست را بدست آورد، عادل مجللی از دانشگاه آزاد با زمان ۲: ۰۵.۵۱۳ دقیقه در جایگاه دوم ایستاد و سبحان بیرانوند از نوتریورسام با زمان ۲: ۰۹.۰۳۶ دقیقه سوم شد.

در مسابقه امدادی ۲۰۰ متر نیز تیم سپاهان با ترکیب محمدنبی رضایی، سروش رضویان، امین بوداغی و سپهر ساعتچی با زمان ۲: ۵۴.۴۳۹ دقیقه اول، تیم دانشگاه آزاد با ترکیب عادل مجللی، پیمان قوی دل، امیرمحمد اسماعیلی و علی آقامیرزایی با زمان ۲: ۵۷.۲۶۵ دقیقه دوم و تیم مقاومت با ترکیب شاهو ناصری، مهرداد دانیالی، علیرضا جهان نما و امیرحسین آقامیرزایی با زمان ۲: ۵۹.۶۱۲ دقیقه سوم شدند.

بر این اساس دور رفت رقابت های لیگ برتر قایقرانی آبهای آرام بعد از برگزاری مرحله اول و دوم باشگاه قایقرانی سپاهان با ۸۴ امتیاز بعنوان قهرمان نیم فصل عرضه شد، تیم دانشگاه آزاد با ۷۳ امتیاز در رده دوم ایستاد و میداف با ۶۴ امتیاز جایگاه سوم را از آن خود کرد.

منبع:

1399/10/16
11:45:24
0.0 / 5
1008
تگهای خبر: باشگاه , تیم , رقابت , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
مرکز اسپورت