صحبت های متفاوت دبیر و خزانه دار فدراسیون كشتی

صحبت های متفاوت دبیر و خزانه دار فدراسیون كشتی

به گزارش مرکز اسپرت در حالیکه رئیس فدراسیون کشتی بارها تاکید کرده بود باشگاه استقلال پولی بابت اسکان در سالن توفیق پرداخت نکرده است، با انتشار فیش واریزی توسط استقلال و تایید خزانه دار فدراسیون کشتی مشخص شد بیشتر از ۱۶ میلیون تومان به حساب فدراسیون واریز شده است.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، رضا یزدانی سرمربی تیم کشتی آزاد استقلال روز گذشته (جمعه) با حضور در برنامه ورزش و مردم در بخشی از صحبت های خود و در واکنش به اظهارات رئیس فدراسیون کشتی تاکید کرد، استفاده تیم استقلال از سالن توفیق جهت برگزاری اردو بر خلاف اظهارات رئیس فدراسیون کشتی مجانی نبوده، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی بلافاصله در ارتباط تلفنی با این برنامه برای چندمین مرتبه تصریح کرد هیچ مبلغی از جانب تیم استقلال بابت استفاده از سالن توفیق به حساب فدراسیون کشتی واریز نشده است.

پس از اظهارات دبیر، مسؤلان تیم استقلال فیش واریزی به حساب فدراسیون کشتی بابت استفاده از سالن توفیق را منتشر نمودند که نشان داد استقلالی ها بر خلاف اظهارات رئیس فدراسیون کشتی، مبلغ ۱۶ میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان بابت استفاده از سالن توفیق به حساب فدراسیون کشتی واریز کرده اند.

رئیس فدراسیون کشتی درباره قرارداد سالن جهانبخت توفیق با باشگاه استقلال روز گذشته(جمعه) اظهار داشت: درباره قراردادی به مبلغ ۱۶ میلیون تومان صحبت و آنرا در فضای مجازی منتشر نمودند. این مبلغ هنوز به حساب فدراسیون کشتی واریز نشده است. تیم استقلال سه وعده در دورهای رفت و برگشت در این سالن حضور داشت. من خودم هر روز در جریان ریز مباحث مالی فدراسیون هستم. ۱۰ میلیون تومانی واریز کردند که ارتباطی به این مورد نداشت و برای تبلیغات بوده است. این فیش ۱۶ میلیون تومانی را به ما بدهد تا بدانیم چه بوده است.

به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، هوشنگ محمدی خزانه دار فدراسیون کشتی لحظاتی پیش در اظهاراتی که بر روی سایت فدراسیون کشتی انتشار یافته است، در این باره اظهار داشت: اعضای تیم باشگاه استقلال تهران در سه نوبت به مدت ۱۰، ۱۴ و ۶ روز برای انجام تمرینات خود به منظور شرکت در لیگ برتر کشتی آزاد، در سالن توفیق جهان بخت حضور داشتند.

وی افزود: تنها واریزی این تیم برای اجاره سالن به مدت ۱۰ روز به مبلغ شانزده میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان در ۳۰ شهریور سالجاری بود.
1399/10/06
23:14:54
0.0 / 5
990
تگهای خبر: استقلال , باشگاه , تمرین , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت