اسبقیان:

جابه جایی در پست ها و جایگاه ها تصمیمات مدیریتی است

جابه جایی در پست ها و جایگاه ها تصمیمات مدیریتی است

رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین اظهار داشت: جابه جایی در پست ها تصمیمات مدیریتی می باشد و ارزش واقعی در خدمت به ورزش جانبازان و معلولین است.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، جلسه ای با حضور اسبقیان رئیس و حمیدی دبیر فدراسیون، آقاکوچکی سرمربی تیم ملی مردان، حبیب خمجانی، محمدرضا دستیار و جعفر محمدپور مسئولان انجمن بسکتبال با ویلچر امروز چهارشنبه سوم دی ماه اجرا شد.
در ابتدای جلسه اسبقیان ضمن قدردانی از زحمات جانباز افتخار آفرین مهرداد آگین رئیس پیشین انجمن بیان کرد: به طور قطع از حضور آگین بعنوان مشاور عالی در فدراسیون بهره مند خواهیم شد. او از مفاخر بسکتبال با ویلچر و ورزش جانبازان در کشور است و خدمات آگین فراموش شدنی نیست.
وی اضافه کرد: هدف از تشکیل جلسه امروز، استفاده از تمام ظرفیت ها و توانمندی های موجود در بسکتبال با ویلچر است.
اسبقیان افزود: باتوجه به فرارسیدن ایام شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، امیدوارم در تمام تصمیمات و عملکردها ثابت نماییم که دنباله رو مکتب این شهید باارزش و بزرگوار هستیم.
وی عنوان کرد: جا به جایی در پست ها و جایگاه ها تصمیمات مدیریتی است و ارزش واقعی در خدمت به ورزش جانبازان و معلولین است. در انجمن بسکتبال با ویلچر با هم افزایی باید به ایجاد فضای مناسب برای پیشرفت این رشته تا زمان پارالمپیک توکیو کمک نماییم.
رئیس فدراسیون در آخر بر برگزاری مسابقات لیگ بسکتبال اصرار کرد و اظهار داشت: سرپرست انجمن هرچه سریع تر نسبت به برگزاری لیگ و شروع اردوهای تیم ملی اقدام نماید.
در ادامه، آقایان آقاکوچکی، خمجانی، دستیار و محمدپور ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مهرداد آگین رئیس سابق انجمن، به بیان نقطه نظرات خود درباره برنامه پیش روی بسکتبال با ویلچر پرداختند.
در اختتام جلسه عباس آقا کوچکی بعنوان سرپرست انجمن تا بازی های پارالمپیک توکیو معرفی گردید. همین طور حبیب خمجانی به سمت دبیر و مسئول لیگ ها و مسابقات، محمدرضا دستیار به سمت مسئول کمیته استعدادیابی و تیم های پایه و جعفر محمدپور به سمت مسئول کمیته داوران و عباس خاکی بعنوان مسئول بسکتبال سه نفره معرفی گشتند.

1399/10/06
01:45:09
0.0 / 5
1067
تگهای خبر: المپیك , بازی , بسكتبال , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
مرکز اسپورت