رحمتی:

۱۰ نفره شدن به ما كمك كرد

۱۰ نفره شدن به ما كمك كرد

به گزارش مرکز اسپرت سرمربی شهرخودرو از عملکرد کمیته داوران و دپارتمان داوری انتقاد نمود.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، سیدمهدی رحمتی، سرمربی شهرخودرو بعد از تساوی ۲ بر ۲ برابر آلومینیوم اراک اظهار نمود: ما تیم حریف را آنالیز کرده بودیم و با آمادگی کامل آمده بودیم و نقاط ضعف و قدرت آنها را می دانستیم و با عنایت به این نکته، در اوایل بازی چند موقعیت نصفه و نیمه را ایجاد کردیم. متاسفانه تا بازی جا بیفتد، روی ۲ ضربه ایستگاهی دو گل خوردیم اما به بازی برگشتیم.
وی افزود: تا باردیگر آمدیم به خودمان بیاییم، ۱۰ نفره شدیم و این نتیجه اعتماد به جوانان است. به هر حال من از این مورد ناراحت نیستم و باید پای آن بایستیم. در میان دو نیمه به بازیکنانم گفتم که حتی با وجود ۱۰ نفره شدن، من برد می خواهم و همانطور که برابر استقلال ۱۰ نفره جنگیدیم، امروز هم همین کار را کردیم و به گل هم رسیدیم. ۱۰ نفره شدن به ما کمک کرد. در نیمه دوم ما به انسجام تیمی و هم دلی رسیدیم. حتی کسانی که روی سکوها بودند هم برای پیروزی تلاش کردند و از این بازی روند صعودی خویش را ادامه می دهیم.
رحمتی در انتها درباره عملکرد داور اظهار داشت: درباره داوری صحبت نخواهم کرد اما خواهشی از سهرابی و اصفهانیان دارم. مالک ما از جیبش خرج می کند و مربی تیم ما جوان است. مشهد شهر بزرگی است و ما موش آزمایشگاهی نیستیم که هر داوری را برای قضاوت اول یا دومش، به بازی ما می فرستند. به ما ربطی ندارد که انتخابات است. ببینید که چند داور جدید در این زمان به لیگ برتر آمده اند؟ لیگ برتر جای آزمایش کردن نیست. من درباره اشتباه های داوری نمی خواهم نظری بدهم.1399/10/03
22:13:31
5.0 / 5
1462
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت