فروش زمین برای تأمین هزینه ركوردگیری رقابت های پارادوومیدانی

فروش زمین برای تأمین هزینه ركوردگیری رقابت های پارادوومیدانی

نایب قهرمان کم بینای بازی های پارالمپیک لندن و ریو در پرتاب نیزه از فروش زمین خود برای تأمین هزینه های آماده سازی جهت حضور در مرحله دوم مسابقات رکوردگیری دوومیدانی اطلاع داد.سجاد نیک پرست در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: به علت امکانات ضعیف بوشهر چاره ای نداشتم جز اینکه تمرینات خویش را در مشهد زیر نظر مربی مشهدی طی کرده و در شرایط مناسب خویش را برای مرحله دوم مسابقات رکوردگیری آماده کنم.

وی اظهار داشت: با وجود کسب افتخارات فراوان در مسابقات پارالمپیک، پاراآسیایی و جهانی همواره مورد کم توجهی قرار گرفته ام. ضمن این که برای پیدا کردن کار به ارگان ها و نهادهای مختلف رجوع کردم که تابحال بی نتیجه بوده است.

نیک پرست همینطور ضمن اشاره به فروش قطعه زمین خود برای تأمین مخارجش در مشهد، خاطرنشان کرد: به خاطر تأمین مخارجم مجبور شدم قطعه زمینی را که در گناوه داشتم، بفروشم تا برای ادامه تمریناتم در مشهد با مشکل مواجه نشوم.

نایب قهرمان کم بینای بازیهای پارالمپیک لندن و ریو اضافه کرد: به شدت در حال پیگیری تمرینات خود در پرتاب نیزه هستم تا با حضور موفق در مسابقات رکوردگیری، شانس راهیابی به تیم ملی را از دست ندهم.

وی درباره زمانبندی تمریناتش در مشهد اظهار داشت: هفته ای ۶ جلسه تمرینات بدنسازی و پرتاب دارم و هم اکنون شرایطم از نظر رکوردی راضی کننده است.

نیک پرست در انتها با بیان اینکه چند روزی است که تمرینات پرتاب خویش را در سالن دوومیدانی مشهد شروع کرده، پیرامون نگرانی خود از کرونا اظهار داشت: در مجموع ورزشکاران ترس زیادی در مورد مبتلا شدن به کرونا دارند، اما باید تحت هر شرایطی خویش را برای مسابقات آماده کنم تا سهمیه پارالمپیک توکیو را از دست ندهم.

منبع:

1399/09/26
13:37:18
5.0 / 5
1013
تگهای خبر: المپیك , بازی , تمرین , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت