اطلاعیه وزیر ورزش و جوانان خطاب به فدراسیون های ورزشی

اطلاعیه وزیر ورزش و جوانان خطاب به فدراسیون های ورزشی

وزیر ورزش و جوانان اطلاعیه ای درباب محدودیت های كرونائی اعمال شده صادر كرد.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر باتوجه به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا و دستور رئیس جمهور در خصوص اعمال محدودیتها بمنظور قطع زنجیره کرونا، اطلاعیه ای صادر کرد.
متن اطلاعیه مسعود سلطانی فر به شرح ذیل است:
بسمه تعالی
روسای محترم فدراسیون های ورزشی
اعضای محترم سمن های جوانان
با توجه به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا و دستور رئیس جمهور محترم در خصوص اعمال محدودیتهای فراگیر جهت قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا لازم است اقدامات زیر به سرعت برنامه ریزی و اجرا شود:
۱- فدراسیون های ورزشی به تولید و پخش مجموعه های "ورزش در خانه" بوسیله صداوسیما و فضای مجازی و ایجاد شور و نشاط بین خانواده ها اقدام وبارعایت کامل پروتکلهای بهداشتی لیگهای مختلف را برگزار تا فضای شادابی برای مردم در منزل فراهم شود.
۲- فدراسیون های ورزشی با بهره گیری از ستارگان ورزش کشور و قهرمانان و پهلوانان ورزشی نسبت به اعلام سفارش ها و تبیین پروتکل های بهداشتی اقدام و ضمن انتشار در فضای مجازی، در اختیار صداوسیما و رسانه های کشور قرار دهند.
۳- جوانان فعال و توانمند در سمن های جوانان به عنوان پیشگامان خدمت و سلامت که از روزهای اولین شیوع ویروس کرونا در میدان حاضر بودند و در ۹ ماه گذشته تلاش وافری برای کمک به مردم و کادر درمانی انجام داده اند، اینبار هم ایجاد پویش خدمت وسلامت با فرهنگ سازی در فضای مجازی و تولید محتوای مناسب برای هموطنانی که در خانه می نشینند نسبت به اگاه سازی و آموزش اقدام نمایند.
لازم است به صورت مستمر گزارش اقدامات صورت گرفته در حوزه ورزشی برای معاونین محترم ورزش قهرمانی و فرهنگی و ورزش همگانی و در حوزه سمن های جوانان برای معاون محترم امور جوانان ارسال شود.
وظیفه بزرگ جامعه ورزش و جوانان کشور است که همه تلاش خودرا به کار گیرد تا در کنار کادر درمان ایثارگر و ملت عزیز ایران ان شاءالله از این آزمون هم سربلند بیرون می آید.1399/08/30
22:33:33
5.0 / 5
1329
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت