با وجود محدودیت های كرونایی؛

مسجدی: لیگ های فعال تا اطلاع ثانوی پیگیری می شوند

مسجدی: لیگ های فعال تا اطلاع ثانوی پیگیری می شوند

به گزارش مركز اسپرت به قول سرپرست فدراسیون پزشكی ورزشی و با وجود محدودیت های پیش رو برای كنترل شرایط كرونا برگزاری تمام فعالیت ها و لیگ های باشگاهی به قوت خود باقی است.محمد اسد مسجدی در گفتگو با خبرنگار مهر و در پاسخ به این پرسش که «با توجه به برنامه مصوب برای محدودیت های دو هفته ای کرونایی در کشور، تصمیم جدیدی در ارتباط با فعالیتهای ورزشی و به خصوص مسابقات باشگاهی گرفته نمی شود؟»، تصریح کرد که فعلاً هیچ تغییری در ارتباط با دستورالعمل های قبلی به وجود نیامده است.
وی خاطرنشان کرد: برگزاری تمام فعالیت ها و رویدادهای ورزشی که پیش از این مجوز لازم را از ستاد مبارزه با کرونا در ورزش و فدراسیون پزشکی ورزشی گرفته بودند به قوت خود باقی است. این برنامه ها کماکان طبق پروتکل های بهداشتی و مورد تاکید پیگیری خواهند شد.
سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی تصریح کرد: این فعالیت ها و برنامه ها شامل لیگ های باشگاهی در همه رشته ها و همچون فوتبال هم می شوند.
مسجدی خاطرنشان کرد: با عنایت به شرایط فعلی مجوز جدیدی برای فعالیت ها و شروع به کار صادر نشده اما تغییری هم در تصمیمات قبل اعمال نشده است. ازاین رو تا اطلاع ثانوی فعالیتهای ورزشی در رشته های مختلف طبق روال قبل پیگیری می شود مگر اینکه تصمیم جدید اتخاذ شود.
سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی اظهار داشت که هر تصمیم جدیدی با هماهنگی وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا و طبق مصوبات این دو نهاد اتخاذ و اطلاع رسانی می شود.

1399/08/29
12:22:25
5.0 / 5
1312
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت