موضع مسؤلان در مورد برگزاری لیگ برتر فوتبال چیست؟

موضع مسؤلان در مورد برگزاری لیگ برتر فوتبال چیست؟

سرپرست فدراسیون پزشكی ورزشی اعلام نمود كه تلاش ستاد مقابله با گسترش كرونا در ورزش، استمرار برگزاری لیگ برتر فوتبال با رعایت پروتكل های بهداشتی تدوین شده است.محمد اسد مسجدی در گفت و گو با ایسنا، ضمن اشاره به اینکه ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش، نقطه اتصال ورزش و سلامت بوده و برنامه اش برگزاری همه رویدادهای ورزشی با رعایت پروتکل های بهداشتی تایید شده از جانب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است و ما هم بر مبنای آنچه به ما ابلاغ گردیده اقدام می نماییم.

وی افزود: هم اکنون هم همچنان قرار بر این است که تمامی رویدادهای ورزشی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شوند مگر این که تصمیم جدیدی اتخاذ و به ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش ابلاغ شود که تا کنون چنین مسئله ای رخ نداده است.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی در مورد لیگ برتر فوتبال هم اظهار داشت: در مورد این لیگ، نظر و تلاش ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش بر اجرا و برگزاری با رعایت پروتکل های بهداشتی تدوین شده است و صرفاً این رویه در مورد لیگ برتر فوتبال نیست و شامل تمام رویدادها می شود.

محمد اسد مسجدی اضافه کرد: ازاین رو تصمیم بر ادامه برگزاری لیگ های مربوطه است مگر اینکه تصمیم جدیدی از جانب ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام و ابلاغ شود.

منبع:

1399/08/27
13:13:49
5.0 / 5
1455
تگهای خبر: آموزش , پزشك , سلامت , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت