حجت الاسلام تهامی عنوان كرد:

به ازای هر بند در زندان ها یك ایستگاه ورزشی راه اندازی خواهیم كرد

به ازای هر بند در زندان ها یك ایستگاه ورزشی راه اندازی خواهیم كرد

به گزارش مركز اسپرت مدیركل فرهنگی و امور تربیتی سازمان امور زندان ها اظهار داشت: همانطور كه در مناطق مختلف شهرداری ها ایستگاه های ورزشی وجود دارد، هر یك از بندهای موجود در زندان باید یك ایستگاه ورزشی داشته باشد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از فدراسیون ورزش های همگانی، حجت الاسلام علی تهامی در آئین عقد تفاهم نامه با فدراسیون ورزش های همگانی ضمن بیان این مطلب اضافه کرد: تشکیل کمیته زندان ها در سازمان توسعه فعالیت بدنی فدراسیون ورزش های همگانی امر بسیار مؤثری است و این تفاهم نامه گام مؤثری در امتداد توسعه ورزش همگانی در زندان های سراسر کشور است.
وی با اشاره به قوانین حمایتی موجود در سازمان زندان ها در امتداد توسعه ورزش بیان داشت: سازمان زندان ها بخشنامه ای درباره ورزش صبحگاهی دارد که در آن بخشنامه هم زندانی و زندان بان ملزم به ورزش صبحگاهی کرده است. مشارکت زندانیان در کارهای ورزشی به خصوص ورزش صبحگاهی مثال زدنی است، ورزش صبحگاهی سازمان زندان ها هر روزه با حضور جمع زیادی در زندان های سراسر کشور برگزار می گردد.

مدیر کل فرهنگی و امور تربیتی سازمان زندان ها تصریح کرد: باید شرایطی را مهیا نماییم که هر زندانی با هر وضعیتی که هست از فرصت و نعمت فعالیت بدنی برخوردار باشد. تا حالا نهضت داوطلبی ورزش در زندان های کشور نتایج بسیار مطلوبی در بر داشته است، ما به دنبال آن هستیم که هر زندانی خود یک داوطلب ورزش باشد.
وی در آخر اشاره کرد: امید است با همت تیم مدیریتی جدید، فدراسیون ورزش های همگانی بستری را فراهم آورد که هر ایرانی یک ورزشکار باشد. ما نیز در امر ورزش مصمم هستیم چونکه امر به ورزش امر به مشهور است، امر خیر است.


منبع:

1399/08/25
23:07:12
5.0 / 5
1332
تگهای خبر: تیم , فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت