زهرا نعمتی غایب است؛

شروع باردیگر اردوی كمانداران پارالمپیكی پس از ۸ ماه

شروع باردیگر اردوی كمانداران پارالمپیكی پس از ۸ ماه

مركز اسپرت: پاراكماندارانی كه برای حضور در پارالمپیك توكیو كسب سهمیه كرده اند پس از هشت ماه وقفه و پشت سر گذاشتن یك مرحله اردوی نصف و نیمه، از اواخر آبان ماه وارد اردوی متمركز می شوند.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، کادر فنی تیم ملی پاراتیروکمان با موافقت کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون تیروکمان، آغاز اردوهای این تیم از ۲۳ آبان ماه را در برنامه قرار داده تا پس از هشت ماه اردوهای متمرکز پاراکمانداران از سر گرفته شود.
این اردو با حضور ۶ نفر از پاراکماندارانی که کسب سهمیه کرده اند در جزیره کیش شروع می شود و به مدت دو هفته ادامه خواهد داشت.
علی سینا منشا زاده و رمضان بیابانی (کامپوند)، غلامرضا رحیمی و اصغر زارعی نژاد (ریکرو)، فرزانه عسگری (ریکرو - جایگزین مرحوم راضیه شیرمحمدی) و محمدرضا زندی (کلاس w۱) نفرات حاضر در این اردو هستند. زهرا نعمتی دیگر پاراکمانداری است که سهمیه پارالمپیک توکیو را در اختیار دارد اما با هماهنگی صورت گرفته وی در این اردو حضور نخواهد داشت تا بتواند تمریناتش را با تیم ملی تیروکمان و برای حضور در رقابت های کسب سهمیه المپیک پیگیری کند.
آخرین اردویی که اعضای تیم ملی پاراتیروکمان در آن شرکت داشتند، اسفندماه سال قبل در جزیره کیش اجرا شد. آن اردو به سبب شیوع ناگهانی کرونا و احتمال مسدود شدن خطوط هوایی زودتر از موعد مقرر به انتها رسید تا اردونشینان بتوانند به زادگاه خود بازگردند.
البته مهرماه گذشته برگزاری یک مرحله اردوی برای تیم ملی پاراتیروکمان پیش بینی شد اما این اردو به خاطر بحران کرونا در همان روزهایی ابتدایی تعطیل اعلام گردید. بدین ترتیب اردوی پیش رو نخستین اردوی جدی و رسمی پاراکمانداران پس از ۸ ماه بشمار می رود.
مجید کهتری هدایت تیم ملی پاراتیروکمان را بر عهده دارد.


منبع:

1399/08/17
13:57:13
5.0 / 5
1402
تگهای خبر: المپیك , تمرین , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت