میزبانی ۲۰۲۰ لغو شد اما ...

امتیاز جام جهانی شمشیربازی جوانان برای ایران محفوظ است

امتیاز جام جهانی شمشیربازی جوانان برای ایران محفوظ است

مركز اسپرت: فدراسیون شمشیربازی ایران امسال همچون سنوات قبل نمی تواند برگزاركننده مسابقات جام جهانی كلاس A جوانان باشد اما امتیاز برگزاری این رقابت ها برای سال آینده و سال های پس از آن محفوظ است.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، بیش از یک دهه است که فدراسیون شمشیربازی همه ساله برگزارکننده مسابقات جام جهانی کلاس A در رده سنی جوانان است. این رقابت ها اواخر هر سال میلادی با حضور نمایندگانی از کشورهای آمریکایی، آفریقایی، اروپایی و آسیایی و نظارت نماینده فدراسیون جهانی در تهران برگزار می گردد.
طبق روال عادی باید دوره جدید جام جهانی کلاس A جوانان اواخر آبان یا اوایل آذرماه در تهران برگزار می شد اما به دنبال اپیدمی کرونا و لغو تمام رویدادهای تقویم ۲۰۲۰ فدراسیون جهانی شمشیربازی، برگزاری این مسابقات به میزبانی کشورمان هم منتفی شد.
با این حال اما امتیاز جام جهانی کلاس A جوانان برای ایران همچنان محفوظ است.
فضل الله باقرزاده رئیس فدراسیون شمشیربازی در گفتگو با خبرنگار مهر با تایید این خبر اظهار داشت: تا هر زمان که ایران آمادگی میزبانی جام جهانی را داشته باشد و برگزاری آنرا هم بدون کم و کاست و با کیفیت مورد تایید فدراسیون جهانی به سرانجام برسانیم، امتیاز میزبانی برای ایران محفوظ خواهد بود.
به گفته رئیس فدراسیون شمشیربازی، سال آینده میلادی در صورت مساعد بودن شرایط - از حیث کرونا - بطور قطع جام جهانی کلاس A جوانان در ایران انجام خواهد شد.


منبع:

1399/08/11
14:21:23
5.0 / 5
1343
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت