احمدی:

ارتش یكی از اركان توسعه ورزش همگانی و قهرمانی در كشور است

ارتش یكی از اركان توسعه ورزش همگانی و قهرمانی در كشور است

به گزارش مركز اسپرت معاون فرهنگی وزیر ورزش و جوانان می گوید ارتش یكی از اركان توسعه ورزش همگانی است.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، عبدالحمید احمدی ضمن تبریک هفته تربیت بدنی به جامعه ورزشی ارتش و تقدیر از برگزاری پرشور و نشاط ورزش صبحگاهی با حضور فرماندهان و کارکنان در زمین چمن ستاد ارتش، اظهار داشت: ورزش در سطح ارتش جمهوری اسلامی ایران و سایر نیروهای مسلح از جایگاه بسیار مهمی برخوردار می باشد. بدون شک یکی از ارکان توسعه ورزش در رشته های مختلف بخصوص ورزش های رزمی، ارتش و نیروهای مسلح است.

وی در ادامه اضافه کرد: در بعد ورزش همگانی و ورزش قهرمانی کشور، نیروهای مسلح کمک شایان توجهی به توسعه ورزش می کنند. الحمدالله امروز همکاری و مشارکت ارتش جمهوری اسلامی ایران و دیگر نیروهای مسلح با وزارت ورزش و جوانان در سطح بسیار مطلوبی است که جا دارد از زحمات تمامی همکاران ورزشی خودمان در نیروهای مسلح تقدیر و تشکر نماییم.

احمدی در انتها تصریح کرد: امیدوارم با تداوم همدلی ها و همکاریهای نزدیک و مشترک بین وزارت ورزش و جوانان و نیروهای مسلح، گام های موثری در جهت پیشبرد برنامه ها و اهداف ورزشی و رشد و تعالی بخش های مختلف ورزشی در کشور برداریم.
1399/07/28
20:26:25
5.0 / 5
1589
تگهای خبر: قهرمانی , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت