به مناسبت هفته تربیت بدنی صورت گرفت؛

بهره برداری از 6800 مترمربع فضای ورزشی در دانشگاه ها

بهره برداری از 6800 مترمربع فضای ورزشی در دانشگاه ها

مركز اسپرت: با حضور رئیس سازمان امور دانشجویان و به مناسبت هفته تربیت بدنی، مراسم بهره برداری از 6800 مترمربع فضای ورزشی در دانشگاه ها بصورت مجازی اجرا شد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، دکتر مجتبی صدیقی در این آیین مجازی اظهار داشت: ورزش در دانشگاه ها بعنوان یک وسیله و هدف مورد توجه مسئولان است و امیدوارم با رفع شرایط کرونایی، همچون گذشته دانشجویان در کارهای ورزشی مشارکت کنند.
وی با اشاره افتتاح ۲۷ پروژه ورزشی در هفته دولت اظهار داشت: در سالیان اخیر سرمایه گذاری مناسبی برای توسعه فضای ورزش دانشگاه ها صورت گرفته است و تا آخر سال هر ماه حدود ۵ پروژه افتتاح می گردد.
دکتر صدیقی ضمن تاکید بر حفظ و نگهداری استاندارد تجهیزات و اماکن ورزشی تا رفع کرونا اظهار داشت: با رعایت اصول بهداشتی امکانات ورزشی در اختیار حداقل دانشجویان حاضر در دانشگاه ها قرار گیرد.
در این آیین مجازی که با حضور رئیس صندوق رفاه دانشجویان، معاونان سازمان امور دانشجویان و مدیرکل تربیت بدنی این سازمان و رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی برگزار شد، کفپوش زمین روباز ورزشی در دانشگاه های بناب، جیرفت و کاشان و زمین چمن مصنوعی در دانشگاه های خوارزمی و دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار مورد بهره برداری قرار گرفت.
همچنین در این آیین سالن چند منظوره ورزشی دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار به مساحت ۱۸۰۰ متر مربع مورد افتتاح قرار گرفت.
بر اساس این گزارش با شروع به کار این پروژه ها که با صرف اعتبار ۴۴ میلیارد ریال به بهره برداری رسیدند در مجموع ۶۸۰۰ مترمربع به فضای ورزشی دانشگاه ها اضافه گردید.
گفتنی است در هفته دولت نیز ۲۷ پروژه ورزشی با مساحت ۲۴۰۰۰ مترمربع در دانشگاه ها مورد بهره برداری قرار گرفت.


منبع:

1399/07/28
16:41:43
5.0 / 5
1509
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
مرکز اسپورت