روز دوشنبه انجام می شود؛

برگزاری نشست سرپرست كاروان ایران با كمیته برگزاری پارالمپیك توكیو

برگزاری نشست سرپرست كاروان ایران با كمیته برگزاری پارالمپیك توكیو

نشست هماهنگی سرپرست كاروان ایران در بازی های پارالمپیك 2020 توكیو با كمیته برگزاركننده این بازی ها دوشنبه به صورت وبینار انجام خواهد شد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، برگزاری جلسه هماهنگی کمیته برگزارکننده بازی های پارالمپیک توکیو با سرپرستان کاروان کشورهای شرکت کننده در این بازی ها به سبب شرایط پاندمی کرونا و محدودیت در برگزاری نشست ها به صورت وبینار انجام خواهد شد.
این نشست روزدوشنبه برگزار می گردد و هادی رضایی که سرپرستی کاروان اعزامی ایران به توکیو را بر عهده دارد در آن شرکت خواهد داشت.
در این جلسه آنلاین، برگزارکنندگان پارالمپیک توکیو گزارشی از اقدامات انجام شده پیرامون این بازی ها و به خصوص شرایط برگزاری آن در دوره کرونا ارائه می دهند. سرپرستان کاروان کشورهای مختلف هم ضمن مرور آنچه برای اعزام ورزشکاران شان به توکیو انجام داده اند، می توانند ابهامات خودرا با طرح سوال برطرف کنند.
البته به سرپرست کاروان ورزش کشورها فرصت داده شده تا جمعه شب پرسش های خود پیرامون بازی های پارالمپیک توکیو را در اختیار برگزارکنندگان این بازی ها قرار دهند تا در جریان نشست وبینار روز دوشنبه مطرح و پاسخ داده شوند.

1399/07/27
21:19:35
5.0 / 5
1470
تگهای خبر: المپیك , بازی , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت