رضا شجیع عنوان كرد:

اخطار كم تحركی را نباید نادیده گرفت

اخطار كم تحركی را نباید نادیده گرفت

به گزارش مركز اسپرت سرپرست نایب رییسی فدراسیون و ناظر اجرای طرح ملی شهرهای فعال ایران شفا اظهار داشت: طرح ملی شفا گامی عملی برای تحقق انسان محوری و عبور از سیاست خودرو محوری در مدیریت شهری است.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی؛ رضا شجیع در آیین آغاز رسمی فرآیند ارزیابی شهر همدان در طرح ملی شهرهای فعال ایران «شفا» اظهار داشت: اخطار کم تحرکی دیگر موضوعی نیست که بخواهیم آنرا نادیده بگیریم و بی توجهی به آن به منزله چراغ سبز برای شیوع بیماری های غیرواگیر است.
شجیع اضافه کرد: در کنار این وضعیت هشدار، یک وضعیت امیدوارکننده هم داریم که وجود مدیرانی مسئولیت پذیر و متعهد در سطح استان همدان و همینطور وجود اراده لازم برای حرکت به سمت انسان محوری است.
سرپرست نایب رییسی فدراسیون ورزش های همگانی؛ به اشاره به خصوصیت های شهر انسان محور، آنرا شهری دانست که اولویت زیرساخت ها حرکت و تحرک شهروندان است و نه خودرو ها.
مسئول دبیرخانه سلامت وزارت ورزش و جوانان در ادامه شهر فعال را شهری دانست که برای همه اقشار و گروه های سنی برنامه و خدمات ورزشی دارد و این خدمت در پنج بخش دوستدار پیاده روی، دوستدار ورزش، دوستدار بازی، دوستدار دوچرخه و دوستدار تناسب خلاصه می شود.
این استاد دانشگاه در انتها با اشاره به استقرار تیم ارزیابی فدراسیون ورزش های همگانی در همدان، فرآیند ارزیابی این طرح ملی را متعالی و بسیار تخصصی دانست و اضافه کرد: حالا با توان علمی و بومی نخبگان جوان رشته مدیریت ورزشی کشور به ظرفیت فنی ارزشمندی دست یافته ایم که خوشبختانه این ظرفیت و توان علمی مورد توجه مجموعه مدیریت شهری کشور قرار گرفته است.
شجیع ابراز امیدواری کرد نتایج طرح ملی شفا به تحولات گسترده در ورزش همگانی کشور منجر شود.


منبع:

1399/07/26
00:37:59
5.0 / 5
1542
تگهای خبر: بازی , تیم , خدمات , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت