پس از پیروزی در انتخابات دوومیدانی؛

صیامی: در رقابت سختی پیروز شدم

صیامی: در رقابت سختی پیروز شدم

به گزارش مركز اسپرت رئیس جدید فدراسیون دوومیدانی اظهار داشت: سه مدیركل و یك رئیس قبلی در رقابت انتخاباتی حضور داشتند كه سبب شد شاهد رقابت سختی در این حوزه باشیم.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، مجمع انتخابات رئیس چهار سال آینده فدراسیون دوومیدانی بامداد امروز یکشنبه با حضور مهدی علی نژاد معاون وزیر ورزش در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار گردید و هاشم صیامی با کسب 24 رای در دور دوم بعنوان رئیس چهار سال آینده انتخاب گردید.
صیامی بعد از پیروزی در این انتخابات اظهار داشت: رقابت سختی بود چون که حضور سه مدیر کل و یک رئیس قبلی شرایط بسیار سختی را بوجود آورده بود. با این وجود انتخابات به دور دوم رفت و موفق شدم با عنایت به این که عملکرد ما در دوره قبل قابل قبول بود بعنوان رئیس انتخاب گردد. البته انتقاداتی هم به عملکرد ما وارد است.
وی ازود: ان شاالله فضای همدلی ایجاد شود و بزرگان دوومیدانی هم کمک کنند تا وارد منافع فردی نشویم. باید عاشقانه به دوومیدانی نگاه نماییم و دلمان برای دوومیدانی بسوزد و همه دست به دست هم بدهیم تا اتفاقات خوب بیفتد.
صیامی افزود: نقاط ضعفی را هم در دوره گذشته داشته ایم که در تلاشیم آنرا کاهش دهیم یا به صفر برسانیم.
وی اضافه کرد: از هر کسی بتواند در فدراسیون کمک نماید و مشکلی از لحاظ اداری نداشته باشد کمک می گیریم. کیهانی هم مدیر موفقی بوده است و نه تنها وی بلکه همه می توانند به دوومیدانی کمک کنند.


منبع:

1399/07/22
13:26:09
5.0 / 5
1560
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
مرکز اسپورت