در پایان رای گیری از اعضای مجمع؛

گزینه منتسب به وزارت رای نیاورد

گزینه منتسب به وزارت رای نیاورد

مركز اسپرت: مجمع انتخاباتی فدراسیون دوومیدانی برای انتخاب رئیس چهار سال آینده این فدراسیون با حضور معاون وزیر ورزش انجام شد و هاشم صیامی بعنوان رئیس آینده این فدراسیون برگزیده شد.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، مجمع انتخاباتی فدراسیون دوومیدانی بامداد امروز یکشنبه به ریاست مهدی علی نژاد در آکادمی ملی المپیک انجام شد که این انتخابات به دور دوم کشیده شد. در دور نخست هاشم صیامی ۱۶ رای، ایوب بهتاج ۱۳ رای، افشین داوری ۱۲ رای و حسین جلالی دو رای داشتند که صیامی و بهتاج به دور دوم رفتند. مریم منظمی هم رایی نداشت. در دور دوم هاشم صیامی ۲۴ رای و ایوب بهتاج ۱۷ رای کسب کردند و دو رای سفید هم به صندوق انداخته شد. صیامی در شرایطی بعنوان رئیس برگزیده شد که بهتاج از مدیران باسابقه وزارت ورزش و گزینه منتسب به این وزارتخانه بود و با وجود تلاشی که صورت گرفته بود نتوانست رای ریاست را به خود اختصاص دهد. ایوب بهتاج، هاشم صیامی، حسین جلالی، مریم منظمی، افشین داوری، حامد جولایی و محمدرضا محققی کاندیداهای پست ریاست فدراسیون بودند که البته حامد جولایی در مجمع حضور نداشت.

درخواست افشین داوری از اعضای مجمع
افشین داوری یکی از نامزدهای ریاست فدراسیون دوومیدانی بعد از اعلام برنامه های خود خطاب به اعضای مجمع اظهار داشت: از همه اعضای مجمع استدعا دارم تا انتخاب اصلح و تفلیقی از احساس و منطق خود داشته باشند. رای اعضای مجمع قیمت دارد و خواهش می کنم بهترین تصمیم را بگیرید.
اجازه ورود رسانه ها صادر شد
در حالیکه در ابتدای مجمع به خبرنگاران و عکاسان اجازه داده نشد در مجمع حضور داشته باشند اما بعد از دقایقی این مشکل حل شد و نمایندگان رسانه ها با حضور در سالن محل برگزاری انتخابات، به تهیه عکس و خبر پرداختند.
قطع برق هنگام شمارش آرا
زمانی که آرای اعضای مجمع جمع آوری شد و قرار بر شمارش آرا شد، برق سالن قطع شد تا وقفه ای چند دقیقه ای در این شمارش ایجاد شود.

بهتاج و صیامی به دور دوم رفتند
در اختتام رای گیری صورت گرفته ایوب بهتاج ۱۳ رای، افشین داوری ۱۲ رای، هاشم صیامی ۱۶ رای و حسین جلالی ۲ رای کسب کردند. با این آرا تکلیف انتخاب رئیس آینده فدراسیون به دور دوم کشیده شد. رقابت در این مرحله بین ایوب بهتاج و هاشم صیامی خواهد بود.
داوری مجمع را ترک کرد
افشین داوری که یکی از گزینه های اصلی برای ریاست در فدراسیون دوومیدانی بود بعد از آنکه نتوانست در دور اول آرای لازم را کسب کند و به دور دوم هم راه پیدا نکرد، محل برگزاری مجمع را ترک کرد.

صیامی برای چهار سال رئیس شد
در اختتام رای گیری از اعضای مجمع هاشم صیامی با کسب ۲۴ رای بعنوان رئیس چهار سال آینده برگزیده شد و ایوب بهتاج که گزینه منتسب به وزارت ورزش بود نتوانست آرای لازم را کسب کند.


منبع:

1399/07/20
14:45:17
5.0 / 5
1672
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت