مددی:

اگر مغایرت قانونی نباشد مظلومی سرپرست استقلال می شود

اگر مغایرت قانونی نباشد مظلومی سرپرست استقلال می شود

به گزارش مركز اسپرت سرپرست باشگاه استقلال اظهار داشت: از مظلومی خواستیم تكلیفش را با تیم ملی جوانان روشن كند و اگر مغایرت قانونی نداشته باشد، او سرپرست تیم در لیگ بیستم خواهد بود.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، احمد مددی در حاشیه تمرین استقلال اظهار نمود: کوشیدیم یک مراسم معارفه خوب را برای محمود فکری بگیریم چونکه او از سرمایه های باشگاه است. همه اعضای محترم هیات مدیره و پیشکسوت های عزیز حضور داشتند و این نوید بخش روزهای درخشان استقلال است که ان شاءالله باشگاه از حواشی اخیر رهایی پیدا کند و اتفاقات مثبت برای این تیم بیفتد.
او افزود: در چند روزی که این سمت را پذیرفتم جلسات مختلفی درباب نحوه تامین منابع مالی داشتیم. اتفاقات خوبی افتاده است و داریم تلاش می نماییم از طرق مختلف این منابع را تامین نماییم. تامین این منابع ارزی، کم نیستند و از ماه های اخیر بر روی دوش باشگاه انباشته شده و ما برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی مان نیازمند منابعی هستیم. تصورم این است دوستانی که قول دادند و قبول مسئولیت کردند، اگر این مسئولیت تا اختتام وجود داشته باشد، با پرداخت به بازیکنان و مربیان سابق این پنجره را باز نماییم.
سرپرست باشگاه استقلال با بیان این که همه تلاشم این است که بازیکنان جدید هر چه سریع تر در اختیار کادر فنی قراربگیرند، اظهار داشت: شبانه روز از راه های مختلف در حال کار هستیم. از راه هایی که در توان هیات مدیره و مجموعه است داریم تلاش می نماییم که واریزی ها را انجام دهیم و پنجره را باز نماییم.
وی در پاسخ به این پرسش که پرویز مظلومی مقرر است سرپرست تیم شود؟ عنوان کرد: او حالا سرمربی تیم ملی جوانان است و ما به اصول و اخلاق پایبندیم و اهتمام می نماییم حرفه ای رفتار نماییم. از ایشان خواستیم تکلیفش را با تیم ملی جوانان روشن کند و اگر مغایرت قانونی نداشته باشد، او سرپرست تیم در لیگ بیستم خواهد بود.
مددی درباره دیاباته و میلیچ اظهار داشت: این مساله به منابع مالی هم برمی گردد. این دو بازیکن خیلی به برگشتن به تیم علاقه مندند اما باید منابع مالی شان را تامین نماییم. می دانید که این دو بازیکن هم حرفه ای هستند و تا مطالباتشان را نگیرند، نمی آیند.
وی در پاسخ به سوالی درباره بدهی های باشگاه استقلال بیان کرد: ما در حال تلاش هستیم که در یک فضای شفاف مسائل را جلو ببریم. حالا وقت جنگ و دعوا و حاشیه سازی نیست و اهتمام می کنم همه مسائل را در یک فضای آرام جلو ببرم. بدهی های داخلی مان را در پروسه حرفه ای سازی به حداقل رساندیم. در موضوع بدهی های ارزی هم یک بدهی قابل توجه داریم که در حال تامین آن هستیم.
سرپرست باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که ۵۰ هزار دلاری که در فرودگاه از سعادتمند ضبط شد، به باشگاه استقلال برگشت یا خیر؟ اظهار داشت: این مبلغ در تعزیرات است و مکاتبات خیلی خوبی صورت گرفته است. جا دارد از وزیر ورزش تشکر کنم چونکه خود او شخصا وارد عمل شد و در هیات دولت با وزیر محترم دادگستری رایزنی داشت. فکر می کنم تا پس فردا این مبلغ به باشگاه برگردد.
وی در پاسخ به این پرسش که علی کریمی مبلغ ده میلیارد از باشگاه استقلال درخواست کرده است؟ عنوان کرد: من خبر ندارم. اجازه دهید او برگردد و رو در رو با او صحبت کنم. اما چیزی که وجود دارد این است که ما علی کریمی را می خواهیم و اینجا خانه خودش است. بارها هم اعلام نموده است اگر در ایران بماند فقط برای استقلال بازی می کند. حتما با او مذاکره می نماییم و اگر در ایران بماند جذبش خواهیم کرد. حتما آقای کریمی دغدغه های ما را می داند و بعنوان یک استقلالی به ما کمک خواهند کرد. او حرفه ای است و متوجه این موضوعات است.
مددی درباره سندی که گفته می شود درباشگاه استقلال جعلی بوده است اظهار داشت: من از این مسئله اطلاعی ندارم.
او درباره مهدی قائدی بیان کرد: او از جوان های با استعداد ما است و یک پیشنهاد بسیار جدی از یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس دارد اما ما هم مذاکراتی در هیات مدیره داشتیم و هنوز به جمع بندی نرسیده ایم. هم اکنون بازیکن تیم ما است. ان شاءالله این اتفاق نیفتد. هدفمان تامین منابع مالی باشگاه است اما امیدواریم این بازیکن را برای تیم داشته باشیم.
منبع:

1399/07/18
21:59:15
5.0 / 5
1589
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت