دانشگاه آزاد تبریز قهرمان لیگ دوچرخه سواری كوهستان شد

دانشگاه آزاد تبریز قهرمان لیگ دوچرخه سواری كوهستان شد

مرحله اول لیگ كوهستان مردان با قهرمانی تیم دانشگاه آزاد در بخش كراس به پایان رسید.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، مرحله نخست لیگ مسابقات دوچرخه سواری کوهستان ۱۴ مهرماه در ماده کراس در رده بزرگسالان و در ۱۰ دور با مسافت ۴۰ کیلومتر در پارک جنگلی چیتگر برگزار گردید که در انتها محمد پور شریف از دانشگاه آزاد تبریز بعنوان قهرمانی رسید. فراز شکری از آکادمی فراز دوم شد و پرویز مردانی از دانشگاه آزاد تبریز در جایگاه سوم قرار گرفت.
در انتها این رقابت ها تیم دانشگاه آزاد تبریز بعنوان قهرمانی رسید.
همچنین مرحله اول لیگ کوهستان مردان در رده جوانان با قهرمانی دوچرخه سوار تیم دانشگاه آزاد تبریز به پایان رسید.
در این بخش یاشار معصومی از دانشگاه آزاد به مقام قهرمانی رسید. امیر حسین ابراهیم پور از تیم خط آخر مشهد توانست در جایگاه دوم قرار گیرد و مانی فرجی از هیأت زنجان در رده سوم قرار بگیرد.
مسابقات جوانان در ۸ دور به مسابقات ۳۲ کیلومتر برگزار گردید.
در بخش دانهیل بزرگسالان امین نجفی از مس کرمان قهرمان شد، طاها قابلی از بایک شاپ قابلی در رده دوم ایستاد و حسین زنجانیان از بایک شاپ زنجانیان توانست بر سکوی سومی بایستد.
همچنین در مسابقه دانهیل در رده جوانان حمید رضا فتحی از هیأت البرز بروی سکوی قهرمانی ایستاد، نوید فلاح از مس کرمان دوم شد و امیر محمد اسدیان از تیم هورسان رامسر بر جایگاه سومی ایستاد. در رده جوانان دوچرخه سوار تیم هیأت البرز بعنوان قهرمانی رسید.


منبع:

1399/07/16
21:15:30
5.0 / 5
1757
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت