در نشست وزیر با پیشكسوتان استقلال چه گذشت؟

در نشست وزیر با پیشكسوتان استقلال چه گذشت؟

مركز اسپرت: تعدادی از پیشكسوتان باشگاه استقلال ظهر امروز با حضور در ساختمان شماره یك وزارت ورزش و جوانان با مسعود سلطانی فر دیدار كرده و درباب مسائل و مشكلات باشگاه استقلال گفت و گو كردند.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا و به نقل از پایگاه خبری و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان در این دیدار که علی جباری، جواد قراب، نصراله عبداللهی، پرویز مظلومی، بهتاش فریبا، جواد زرینچه، رضا حسن زاده و امید روانخواه و همین طور مهدی علی نژاد، معاون وزیر ورزش و جوانان حضور داشتند، پیش کسوتان استقلال نقطه نظرهای خود درباب مباحث مختلف و مشکلات باشگاه استقلال را بیان نمودند و خواهان تشکیل "کمیته فنی منتخب پیشکسوتان باشگاه" شدند.
حاضران در جلسه همین طور درباب وضعیت حال حاضر این باشگاه هم مطالبی را بیان و پیشنهاداتی ارائه نمودند و خواهان تسریع در روند خصوصی سازی و ورود باشگاه استقلال به بازار سرمایه شدند.
در ادامه این جلسه صمیمی، مهدی علی نژاد، معاون وزیر ورزش و جوانان گزارشی از اقدامات انجام شده در باشگاه استقلال طی یک سال اخیر را ارائه کرد.
در این جلسه وزیر ورزش و جوانان نیز با تشکر از حساسیت پیشکسوتان به موضوعات استقلال به جلسات خود با پیشکسوتان اشاره، و اظهار داشت: نظرات شما چه در دیدارهای خصوصی که رسانه ای نمی گردد، چه در این دیدارهای رسمی برای ما مهمست و بعنوان نظرات کارشناسی مورد بهره برداری قرار می گیرد.
وی پیشنهاد تشکیل کمیته فنی منتخب پیشکسوتان را منطقی و حرفه ای دانست و از هیئت مدیره باشگاه استقلال خواست در این خصوص اقدام نمایند.
مسعود سلطانی فر همین طور با اشاره با تاکید پیشکسوتان در مورد واگذاری استقلال اظهار داشت: مراحل نهایی این واگذاری در حال انجام می باشد و طی ماه های آینده این اتفاق بزرگ و تاریخی در ورزش کشور انجام می شود.
منبع:

1399/07/15
23:25:20
5.0 / 5
1615
تگهای خبر: استقلال , باشگاه , دیدار , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
مرکز اسپورت