رضا شجیع:

آماده اجرای پویشی بزرگ تر و فراگیرتر هستیم

آماده اجرای پویشی بزرگ تر و فراگیرتر هستیم

به گزارش مركز اسپرت سرپرست نایب رییسی فدراسیون ورزش های همگانی و مسیٔول پویش سراسری آماده باش، از آمادگی این فدراسیون برای اجرای پویشی بزرگتر و فراگیرتر اطلاع داد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از فدراسیون ورزش های همگانی، رضا شجیع با عرضه گزارش فنی اجرای پویش اضافه کرد: به واسطه پویش «آماده باش» مخاطبان صفحات مجازی فدراسیون طی پنجاه روز اجرای پویش، در مجموع ۲۲ درصد رشد داشتند که با عنایت به نخستین بودن تجربه آن؛ قابل قبول به حساب می آید.

شجیع به ترند ۳۰ هزار تایی هشتگ آماده باش در فضای مجازی اشاره نمود و اظهار نمود: وضعیت کمی تعداد برنامه تولیدشده در پویش ۱۸۰۰۰ برنامه بود که سهم هیأت های استانی ۱۳۲۹۵ برنامه و سهم انجمن ها و کمیته های کشوری ۴۷۰۵ برنامه بود که به صورت میانگین انجمن ها و کمیته ۱۰۵ برنامه و استان ها هم ۵۳۲ برنامه در روز اجرا کردند و در مجموع هم ۲۲ وبینار آموزشی هم برگزار گردید.

این استاد دانشگاه با اشاره به فرمول ارزیابی پویش تصریح کرد: بر مبنای فرمول ارزیابی تعیین شده تعداد کمی محتواها در نمره کیفی (۱ تا ۵) حاصل از ارزیابی ۳ داور تخصصی ضرب می شد که از این طریق شرایط برای رقابت جدی بین استان ها و همینطور انجمن ها و کمیته ها فراهم گردید. خوشبختانه ارزیابی انجام شده به نحوی بود که شرایط برای تجلی ظرفیت های ورزش همگانی دست اندرکاران ورزش همگانی فراهم گردید و این امر را می توان همچون مهمترین دستاوردهای پویش آماده باش در نظر گرفت.

شجیع در مورد دستاوردهای پویش آماده باش اظهار داشت: آماده باش یک تمرین ملی برای اجرای یک اقدام هماهنگ ملی بود و سبب شد ظرفیت صفحات مجازی انجمن های کشوری و هیات های استانی فعال شود. ضمن اینکه دست اندرکاران ورزش همگانی کشور را به لزوم تولید محتوای کیفی حساس کرد.

سرپرست نایب رییسی فدراسیون در انتها به لزوم آموزش سواد رسانه ای دست اندرکاران اطلاع رسانی هیات ها و مجموعه ورزش همگانی کشور اشاره نمود و اضافه کرد: هنوز در زمینه مدیریت فضای مجازی و استفاده از ظرفیت آن در خدمت ورزش همگانی گرفتار چالش ها و کمبودهایی هستیم و باید در کوتاه ترین زمان ممکن، این کمبودها را مرتفع نماییم.


منبع:

1399/07/13
21:32:28
0.0 / 5
1673
تگهای خبر: تمرین , تیم , داور , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت