افشین ملایی:

باید از تمام ظرفیت ها در ورزش همگانی بهره برد

باید از تمام ظرفیت ها در ورزش همگانی بهره برد

رئیس فدراسیون ورزش های همگانی اظهار داشت: كشور ما ظرفیتهای بسیار زیادی دارد و باید در امتداد شناسایی و استفاده از این ظرفیتها حركت نماییم.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، افشین ملایی در مراسم اختتامیه پویش سراسری آماده باش با اشاره به اینکه از زمان شیوع ویروس کرونا تلاش بر این بوده تا در بحران ناشی از این ویروس، ورزش همگانی تعطیل نشود، گفت: کمپینی از طرف فدراسیون همگانی مدنظر قرار گرفت و یکی از اهداف آن کارهای قابل اجرا در فضای مجازی و معطوف به خانواده های ایرانی بود.
وی افزود: اعتلای سلامت مردم ایران هدف اصلی ما است و به تدریج باید به فضای جدی تری ورود نماییم و گام های بلندتری را در ورزش همگانی برداریم.
رییس فدراسیون ورزش های همگانی با اعلان اینکه مهم ترین استراتژی این فدراسیون، ظرفیت سازی، شبکه سازی و حمایت طلبی از منابع موجود در سطح ملی است، اظهار داشت: کشور ما ظرفیت های بسیار زیادی دارد و باید در امتداد شناسایی و استفاده از این ظرفیت ها حرکت نماییم.
ملایی رویکرد اصلی فدراسیون ملی ورزش های همگانی در چهار ساله آینده را شناخت و تمرکز بر رفع موانع مشارکت افراد در کارهای ورزشی دانست و اظهار نمود: برای ما بسیار مهمست که بدانیم که مشکلاتی پیش روی انجام فعالیت بدنی کودکان و بانوان ایرانی وجود دارد.
وی افزود: با برنامه ریزی و به صورت گام به گام در امتداد کاهش و حذف موانع پیش روی فعالیت بدنی این اقشار حرکت خواهیم کرد.
رییس فدراسیون ورزش های همگانی با تاکید بر اینکه عزم جدی این فدراسیون در امتداد حل مشکلات گام بر می دارد، عنوان کرد: وزارت ورزش و جوانان به شکل سازمانی در حال گسترش حمایت ها از فدراسیون ورزش های همگانی است و ابلاغ اعتبارات وزارت ورزش با عنوان پروژه هایی که در فدراسیون عملیاتی می شود به ادارات کل کشور ابلاغ خواهد گردید.


منبع:

1399/07/10
13:45:44
5.0 / 5
1555
تگهای خبر: سلامت , فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
مرکز اسپورت