اختصاصی مهر؛

پاداش پای سكوی مدال آوران بازی های ساحلی جهان مشخص شد

پاداش پای سكوی مدال آوران بازی های ساحلی جهان مشخص شد

مركز اسپرت: كمیته ملی المپیك به ورزشكاران مدال آور در بازی های ساحلی جهان پاداش پای سكو اهدا خواهدنمود.به گزارش مركز اسپرت به نقل از مهر، اهدای پاداش پای سكو یكی از سیاست های حمایتی كمیته ملی المپیك از ورزشكاران مدال آور در رویدادهایی است كه این كمیته متولی اعزام به آن بشمار می رود.
این مهم در ارتباط با بازی های ساحلی جهان و ورزشكاران مدال آور در این بازی ها نیز اعمال خواهد شد. بر این اساس و طبق مصوبه كمیته ملی المپیك، ورزشكارانی كه در قطر كاروان ایران را صاحب مدال كنند پاداشی به این شرح دریافت خواهند كرد:
مدال طلا: ۱۰۰۰ دلار
مدال نقره: ۷۰۰ دلار
مدال برنز: ۴۰۰ دلار
نخستین دوره بازی های ساحلی جهان ۲۰ تا ۲۴ مهرماه به میزبانی قطر و در دو ساحل الغرافه و القطر انجام می شود. ۱۷ ورزشكار در چهار رشته فوتبال ساحلی، سنگنوردی، كشتی و كاراته و ۸ مربی تركیب كاروان اعزامی ایران به بازی های جهانی ساحلی هستند.


اسامی این ورزشكاران و مربیان شان به این شرح است:
فوتبال ساحلی
ورزشكاران: سید پیمان حسینی، حمید بهزادپور، امیرحسین اكبری فر، حسن عبداللهی، مصطفی كیانی، محمد مرادی، محمد علی مختاری، محمد شیرمحمدی، مسلم مسیگر، محمد احمدزاده، سعید پیرامون، محمد معصومی زاده
كادر فنی: عباس هاشم پور (سرمربی)، محسن نصرالله زاده (مربی)، بهزاد نوشادی (بدنساز)، پریا شهریاری (سرپرست)
سنگنوردی
ورزشكاران: غلامعلی برات زاده، الناز ركابی
كادر فنی: محمود هاشمی (سرپرست)
كاراته
ورزشكاران: ابوالفضل شهجردی، فاطمه صادقی
كادر فنی: فاطمه بغلانی پور، قاسم شهجردی
كشتی
ورزشكار: پویا رحمانی وزن ۹۰+ كیلوگرم
كادر فنی: رضا شاه منصوری
پیمان فخری بعنوان سرپرست در كنار محمود عبداللهی، فاطمه موسوی زاده، حمید سلامی و مهدی چراغی تركیب پنج نفره كادر سرپرستی كاروان ایران در این بازی ها را می سازند. ضمن اینكه شمس الدین تقوی هم پزشك كاروان ایران است.
نخستین دوره بازی های ساحلی جهان زیر نظر اتحادیه كمیته های ملی المپیك (انوك) انجام می شود. ابتدا سن دیگو بعنوان محل برگزاری این بازی ها معرفی شده بود اما دو ماه پیش آمریكایی ها به سبب ناتوانی در تامین منابع مالی از میزبانی كناره گیری كردند.

1398/07/15
14:02:37
5.0 / 5
4831
تگهای خبر: المپیك , بازی , پزشك , سرمربی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت