پس از چهار روز رقابت دوچرخه سواران زن در تهران؛

برترین ركابزنان عرضه شدند

برترین ركابزنان عرضه شدند

قهرمانان مرحله نخست رقابت های لیگ برتر دوچرخه سواری بانوان معرفی گشتند.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، مرحله اول از لیگ برتر دوچرخه سواری بانوان در دو بخش پیست و جاده در دو رده سنی با معرفی قهرمانان در تهران از دوم تا پنجم مهرماه پیگیری و با معرفی قهرمانان به پایان رسید. در بخش استقامت جاده رقابت ها در محل پارک چیتگر برگزار گردید که در نهایت در رده سنی بزرگسالان ماندانا دهقان لژیونر اسبق کشورمان به مقام قهرمانی رسید. در این بخش ۵۵ دوچرخه سوار از ۱۳ تیم حاضر شدند که در انتها ماندانا دهقان از هیأت هرمزگان قهرمان شد. مریم جلالیه و ساجده سیاحیان از تیم هیأت اصفهان دوم و سوم شدند.
در رده سنی جوانان هم حنانه دادگر بعنوان قهرمانی رسید. ستایش وجدی از تیم ایران دخت تهران و فاطمه دادگر از هیأت قزوین در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.
در مسابقه ماده تایم تریل انفرادی جاده هم که امروز برگزار شد، در رده سنی بزرگسالان ماندانا دهقان قهرمان شد. سمیه یزدانی از ترمه دستجردی یزد به مقام دومی دست یافت و عنوان سومی هم به مریم جلالیه از هیأت اصفهان رسید.
در تایم تریل انفرادی جوانان پانته آ قلی پور از هیأت همدان توانست بر سکوی قهرمانی قرار گیرد. حنانه دادگر و فاطمه دادگر از هیأت قزوین مقام های دوم و سوم را کسب کردند.
اما در بخش پیست هم رکابزنان طی سه روز در پیست مجموعه ورزشی آزادی مسابقه دادند. در این رقابت ها شاهد یک رکوردشکنی در رده سنی جوانان هم بودیم. در ماده ۵۰۰ متر لیلا حیدری از تیم آسمان آبی مشهد توانست با ثبت زمان ۳۸ ثانیه و ۵۰ صدم ثانیه ضمن کسب عنوان قهرمانی رکورد مسابقات لیگ را هم جابجا کند. نفرات برتر این بخش بدین سان معرفی شدند:
* ۵۰۰ متر جوانان: ۱- لیلا حیدری از آسمان آبی مشهد، ۲- یکتا غلامرضایی از آسمان آبی مشهد، ۳- فاطمه دادگر از هیأت قزوین
* ۵۰۰ متر بزرگسالان: ۱- ستاره زرگر از هیأت خوزستان، ۲- آتوسا عباسی از هیأت هرمزگان، ۳- یگانه غلامرضایی از آسمان آبی مشهد
* اسکرچ بزرگسالان: ۱- ساجده سیاحیان از اعتماد کالای یزد ۲- نرگس عبدی از هیأت هرمزگان ۳- فاطمه فیضی از ایران دخت
* اسکرچ جوانان: ۱- ساناز ایرانمنش از آسمان آبی مشهد، ۲- فاطمه دادگر از هیأت قروین، ۳- حنانه دادگر از هیأت قزوین
* تعقیبی بزرگسالان: ۱- مریم جلالیه از هیأت هرمزگان، ۲- ساجده سیاحیان از تیم اعتماد کالای یزد، ۳- فاطمه فیضی از ایراندخت تهران
* تعقیبی جوانان: ۱- حنانه دادگر از هیأت قزوین، ۲- یکتا غلامرضائی از تیم آسمان آبی مشهد، ۳- ساناز ایرانمنش از تیم آسمان آبی مشهد
* تیم اسپرینت بزرگسالان: ۱- تیم هیأت هرمزگان، ۲- تیم آسمان آبی مشهد، ۳- تیم ایراندخت تهران
* کایرین بزرگسالان: ۱- ستاره زرگر از هیأت خوزستان، ۲- آتوسا عباسی از هیأت هرمزگان، ۳- یگانه غلامرضایی از آسمان آبی مشهد
در آخر رقابت های بخش پیست در مجموع بخش تیمی رده سنی بزرگسال هیأت هرمزگان، ایراندخت تهران و آسمان آبی مشهد در رتبه اول تا سوم ایستادند. در بخش تیمی جوانان تیم آسمان آبی مشهد، هیأت قزوین و هیأت البرز به ترتیب اول تا سوم شدند.


منبع:

1399/07/06
20:49:22
5.0 / 5
1880
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
مرکز اسپورت