افتتاح خوابگاه تیروكمان تا یك ماه آینده

افتتاح خوابگاه تیروكمان تا یك ماه آینده

رئیس فدراسیون تیروكمان از ادامه ساخت و ساز خوابگاه ویژه این رشته و افتتاح آن تا یك ماه آینده اطلاع داد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیروکمان، غلامرضا شعبانی بهار در حاشیه بازدید ژاله فرامرزیان از سایت تیراندازی با کمان تصریح کرد: خوابگاه حدود ۶۰۰ متر در دو طبقه و اگر اردوها همرمان باشد پذیرای هر دو خواهیم بود. اتاق ویژه معلولین با استاندارد لازم دارد و در قلب جنگل استادیوم و کنار سایت و دریاچه چشم انداز خوبی دارد.
وی در ادامه اضافه کرد: تا الان ۲ میلیارد و ۵۰۰ هزینه خوابگاه شده و تمام هزینه از صفر تا صد را شرکت توسعه و تجهیز تقبل کرده و پیمانکار هم در حال انجام کار است.
رئیس فدراسیون تیروکمان تصریح کرد: ۵۰۰ میلیون تجهیزات درون اتاقی را لازم داریم و خانم فرامرزیان بازدید کردند و نامه ای به وزارت در این خصوص نوشتیم. این در آستانه نهایی شدن است و اگر تزریقی از سوی شرکت به پیمانکار صورت گیرد کار زمانبری نداریم و تا یک ماه دیگر آماده می شود. افتتاح خوابگاه در هفته تربیت بدنی ایده آل است. امیدواریم برای اردوی بعدی بچه ها در خوابگاه اسکان پیدا کنند.
وی در مورد هزینه راه اندازی خوابگاه اظهار داشت: در مجموع هزینه ساخت و تجهیز خوابگاه ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است که در این شرایط استثنا است. امیدواریم خوابگاه به سرعت آماده شود.
خوابگاه آرزوی دیرینه کمانداران است و همجواری با سایت سبب می شود هر زمان مربی لازم بداند تمرینات صورت گیرد این اتفاق باید از مدت ها می افتاد و من آنرا اولویت اصلی خود قرار دادم.
شعبانی بهار در مورد راه اندازی ساختمان اداری فدراسیون اظهار داشت: به خاطر جدا بودن ساختمان اداری فدراسیون و سایت و عدم دسترسی، مشکلات مدیریتی و اجرایی و فنی داریم و در تلاشیم تا ساختمان اداری خویش را در کنار سایت داشته باشیم. ساختمان نیمه تمامی بود که ادامه دادیم و بیشتر از ۵۰ درصد رشد فیزیکی داشته و اگر منابعی پیدا نماییم شاید سال جاری به افتتاح برسد. برای ساخت ساختمان اداری یکی از اعضای هیئت رئیسه به صورت شخصی حامی مالی ما است.
رئیس فدراسیون تیروکمان در مورد بدهی های فدراسیون که از سال های گذشته باقی مانده، اظهار داشت: یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان از بدهی را پرداخت کردیم ولی یک میلیارد هم همچنان بدهکاری داریم وقتی آمدم فدراسیون ۲.۵ میلیارد بدهی از قبل داشت. یک سری بدهی هم از قبل بوده که تازه اعلام شده است. بعضی از بدهی ها مربوط به سال ۹۴ است.


منبع:

1399/07/04
12:51:45
5.0 / 5
1700
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت