صادقی :

لیگ والیبال بانوان با عنایت به وضعیت كرونا برنامه ریزی شده است

لیگ والیبال بانوان با عنایت به وضعیت كرونا برنامه ریزی شده است

سرمربی تیم والیبال بانوان ذوب آهن اظهار داشت: مسابقات با عنایت به روند كرونا برنامه ریزی می شود و اگر شرایط خوب پیش رود، مرحله پلی آف صورت خواهد گرفت.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، مراسم قرعه کشی رقابت های لیگ برتر والیبال بانوان پنجم مهرماه برگزار می گردد. تیم والیبال ذوب آهن از شهریورماه تمرینات خویش را برای حضور در مسابقات شروع کرده است.
فریبا صادقی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره وضعیت تیم والیبال بانوان ذوب آهن اظهار داشت: همانند سال های گذشته در رقابت های لیگ برتر حضور داریم بدین منظور تمرینات خویش را از شهریورماه شروع کرده ایم. مراسم قرعه کشی پنجم مهرماه برگزار می گردد و در روز مراسم، تعداد تیم های شرکت کننده مشخص خواهند شد.
سرمربی تیم والیبال ذوب آهن با اشاره به ویروس کرونا افزود: با عنایت به این که مسابقات مردان در حال برگزاری است، رقابت بانوان هم نباید مشکل خاصی داشته باشد و رقابت ها طبق برنامه صورت خواهد گرفت. ظاهرا در بخش مردان، تیم ها مرتب تست کرونا می دهند. امیدوارم این روند در بخش بانوان هم صورت گیرد. با عنایت به هزینه بر بودن تست کرونا، امیدوارم اسپانسرها آنرا انجام دهند.
صادقی اظهارداشت: در اولین جلسه هم اندیشی لیگ برتر تصمیم بر این شد تا مسابقات با عنایت به روند کرونا برنامه ریزی شود. اگر شرایط خوب پیش رفت، مرحله پلی آف برگزار می شود اما کرونا قابل پیشبینی نیست بنابراین برنامه ها طبق روند بیماری و بهبودی آن مشخص می شود.
سرمربی تیم والیبال ذوب آهن اصفهان درباره هدف تیمش اظهار داشت: تلاش بر این بود تا تیم خوبی بسته شود. بازیکنان سال قبل را حفظ کردیم و در چند پُست تقویت شدیم، چون که هدفمان این است حضوری قدرتمند در مسابقات داشته باشیم. البته یکی از اهداف تیم این است تا به بازیکنان جوان بومی هم فرصت داده شود. به قهرمانی فکر می نماییم.


1399/06/29
14:13:43
5.0 / 5
1710
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تمرین , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت