در مجمع عمومی سالانه فدراسبون تیروكمان

شعبانی بهار: به كسی بدهكار نیستم

شعبانی بهار: به كسی بدهكار نیستم

به گزارش مركز اسپرت رئیس فدراسیون تیروكمان در مجمع عمومی سالانه فدراسیون تیروكمان اظهار داشت: زمانی كه فدراسیون را تحویل گرفتم ۲ میلیارد و پانصد میلیون تومان بدهی داشت كه تا آخر ۹۸، یك میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان را پرداخت كردیم و الان هیچ بدهی حتی به مربیان نداریم.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون تیروکمان بامداد امروز (چهارشنبه) به ریاست مهدی علینژاد، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش، کیکاووس سعیدی، دبیر کمیته ملی المپیک، غلامرضا شعبانی بهار و بهزاد پاکزاد، رئیس و دبیر فدراسیون تیراندازی با کمان و بعضی از اعضای حاضر در مجمع به صورت وبینار در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک و ۲۳ عضو درحال برگزاری است.
مجید میر رحیمی و میلاد وزیری از ریکرو و اسماعیل عبادی و محمد صالح پالیزبان از کامپوند بعنوان نماینده مربیان و ورزشکاران در این مجمع حضور داشتند.
غلامرضا شعبانی بهار اظهار نمود: در این مجمع گزارش عملکرد در سال ۹۸ و مختصری از سال ۹۹ عرضه می شود.
او اضافه کرد: چشم انداز اصلی من از آغاز ورود به این فدراسیون، ارتقای جایگاه تیم های ملی در آسیا و جهان از راه توسعه همه جانبه تیراندازی با کمان در کشور تا افق ۱۴۰۴ است.
شعبانی بهار در ادامه بر پشتیبانی از تولید داخلی تصریح کرد و اظهار داشت: باید بتوانیم پشتیبانی از تجهیزات و نرم افزارهای فنی در این رشته را داشته باشیم. با عنایت به گرانی محصولات خارجی ضرورت تولید داخلی دیده می شود، ما هم تلاش می نماییم از تولید کنندگان داخلی برای خرید محصولات حمایت نماییم. هم چنین در بحث کمی و کیفی مربیان و داوران در ایران و جهان هم تلاش می نماییم.
شعبانی بهار خاطرنشان کرد: حضور در المپیک ۲۰۲۰ و کسب مدال در آن از برنامه های ما در بدو ورود بود که فعلا کسب سهمیه محقق شده و میلاد وزیری افتخار کسب سهمیه را داشت و از میررحیمی، سرمربی تیم و وزیری تشکر می کنم. ۶ سهمیه پارالمپیک هم گرفتیم و به کسب مدال در این بخش هم امیدواریم.
وی تصریح کرد: در سال ۹۸ بیشتر از ۱۹۰ روز اردوی کامپوند و ریکرو داشتیم که همه آنها منتهی به کسب سهمیه در تایلند شد. هم چنین ۶ اعزام برون مرزی داشتیم.
رئیس فدراسیون تیروکمان با تاکید بر جوانگرایی اظهار داشت: در بازی های آسیایی میانگین سنی تیراندازی با کمان ایران ۳۶ سال بود و الان به ۲۱ سال کاهش یافته است و ۹۰ درصد از تیم تغییر کرده است و کمانداران با رنج سنی کم تر و توانمندی بالا به تیم تزریق شده اند و آینده خوبی برای ۲۰۲۲ و ۲۰۲۴ رقم می زنند. در بخش زنان تغییر زیادی نداشتیم و میانگین سنی از ۲۹ سال به ۲۷ سال رسیده است. در ریکرو چون درگیر کسب سهمیه هستیم با تصمیم کادر فنی فعلا تغییراتی ایجاد نکردیم.
شعبانی بهار درباره برگزاری لیگ برتر اظهار داشت: در ابتدای ورود من و سال ۹۷ لیگ با ۱۷ تیم برگزار گردید و در گام نخست پخش مستقیم مسابقات را گرفتیم و سال ۹۸ شاهد افزایش ۷۶ درصدی تیم ها و حضور ۳۰ تیم بودیم و برای سال ۹۹ و با وجود کرونا این تعداد به ۳۲ تیم رسیده است.
او اضافه کرد: از سال ۹۲ در بحث داوران به روز رسانی انجام شده بود ولی در سال ۹۸ در حدود ۸۰۰ کارت جدید صادر کردیم و تعداد داوران به روزرسانی و افراد شناسایی شدند. هم چنین ۴۸ کلاس مربی گری برگزار کردیم.
شعبانی بهار تصریح کرد: افزایش درآمدی ۲۵۰ درصدی داشتیم که حدود ۷ میلیارد بوده است. از آغاز ورود ۳۰ نفر کارمند داشتیم که طی این مدت به ۱۷ نفر رسیده اند. با حدود ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بدهی فدراسیون را تحویل گرفتم و تا آخر ۹۸ حدود یک میلیارد و ۲۰۰ آنرا پرداخت کردیم و بدهی سال ۹۷ و ۹۸ به صفر رسیده است. هر چه بدهی ها سبک تر شود، فعالیت ها روان تر خواهد شد. تمام فعالیت ها را با پیشبینی مالی انجام می دهیم و تا الان یک دینار به هیچ کس حتی مربیان بدهی ندارم.
او در آخر تصریح کرد: بزرگترین دغدغه بحث زیر ساخت ها بود که سعی کردیم این مشکل را برطرف نماییم. هم اکنون هم خوابگاه کمانداران پیشرفت خوبی داشته و در حال اتمام و سرمایه خوبی برای تیم ملی است.
منبع:

1399/06/26
14:25:51
5.0 / 5
1923
تگهای خبر: المپیك , بازی , تجهیزات , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
مرکز اسپورت