سهراب آزاد عنوان كرد:

كمیته كراس فیت با تمام توان در خدمت پویش آماده باش خواهد بود

كمیته كراس فیت با تمام توان در خدمت پویش آماده باش خواهد بود

رئیس كمیته كراس فیت با تقدیر از فعالیت پویش های فدراسیون ورزش های همگانی اظهار داشت: با تمام توان در خدمت پیشبرد اهداف این پویش ها خواهیم بود.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، سهراب آزاد رئیس کمیته کراس فیت در ارتباط با تاثیرات طرح های آماده باش و آوای ورزش در همسایگی گفت: ضمن تشکر از فدراسیون ورزش های همگانی درباب تدوین و برنامه ریزی طرح های گوناگون خصوصا پویش آماده باش، که با هدف آگاهی بخشی، مقابله با کم تحرکی، ترغیب و تحریک افراد در امتداد افزایش سطح سلامت شهروندان در روزهای کرونا تا ۳۱ شهریور توسط هیات ها، انجمن و کمیته ها در حال برگزاری است. خانواده بزرگ کراس فیت از زمان آغاز این پویش برنامه های مدونی را در چارچوب اینوگرافی، فیلم های آموزشی، لایو، چالش، مسابقه، وبینار و... برای ترغیب مردم به انجام ورزش همگانی و فعالیت بدنی آغاز نموده است.
او افزود: کمیته کراس فیت و کمیته های زیر مجموعه آن٬ با تمام توان در چالش آماده باش با ارائه برنامه های متنوع و خلاقانه با هدف افزایش سهم ورزش همگانی در خانواده ها و توسعه رشته کراس فیت، مشارکت قابل قبولی داشته و نتایج خوبی را رقم زده است. اجرای پویش آماده باش بعنوان یکی ازعوامل انگیزشی و محرک، سبب تلاش بسیار افراد و فعالیت کمیته های متناظر استانی شده است. کوشش های بهادار کمیته های متناظر استانی این رشته و عملکرد قابل قبولشان در اجرای این مهم و حمایت هیات های همگانی استان ها٬ منجر به نشان دادن حداکثری ظرفیت و توانایی کمیته های متناظر و افزایش تحرک بدنی مردم، تولید محتوا، ایجاد رقابت و انگیزه و بررسی میزان پیشرفت و گسترش این رشته در سطح استانها شد.
آزاد بیان کرد: همین طور کمیته کراس فیت در دوران کرونا در نظر دارد مسابقه جایزه بزرگ ستاره های کراس فیت در بخش (آقایان - بانوان) در مهرماه و آبان ماه به صورت مجازی برگزار و به ده نفر از کراسفیترهای برتر جوایز نقدی و غیر نقدی اهدا کند. ما برای توسعه ورزش همگانی در آحاد مردم برنامه های گسترده ای با هدف گسترش رشته کراس فیت، آموزش و مسابقات در تمامی رده های سنی ویژه آقایان و بانوان درنظر داریم که امید است با برنامه ریزی مداوم و تلاش خانواده بزرگ کراس فیت در این امر سربلند باشیم.
رییس کمیته کراس فیت عنوان کرد: این کمیته اقدام بزرگ و ملی فدراسیون در حوزه خدمات اجتماعی و سلامت شهروندان که بعنوان طرح ملی (شفا) شهرهای فعال ایران اخیرا رونمایی شده است را به خانواده بزرگ ورزش همگانی و کراس فیت تبریک می گوید. امید دارد با بهره گیری از فرهنگ سازی این طرح تاثیر مستقیم در زندگی شهروندان و سلامت آنان داشته باشد. باتوجه برنامه های رئیس محترم فدراسیون٬ امکان تحقق تحولی بزرگ در ورزش همگانی دور از دسترس نیست.


منبع:

1399/06/26
11:49:13
5.0 / 5
1713
تگهای خبر: آموزش , خدمات , رقابت , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت