امیدواری هیات قایقرانی البرز برای میزبانی خوب مسابقات اسلالوم

امیدواری هیات قایقرانی البرز برای میزبانی خوب مسابقات اسلالوم

مركز اسپرت: رئیس هیات قایقرانی استان البرز از آمادگی ورزشكاران این هیات برای حضور در مسابقات قهرمانی كشور همه رشته ها آگاهی داد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از سایت فدراسیون قایقرانی، حسین خیرالهی رئیس هیأت قایقرانی استان البرز با اشاره به کارهای قایقرانان هیأت البرز اظهار نمود: بعد از اعلام فدراسیون در خصوص آغاز کارهای ورزشی در استانها، تمرینات را با رعایت پروتکل ها شروع و در بخش آموزش و قهرمانی در رشته های مختلف کار را دنبال کردیم.
وی افزود: دوران سختی را پشت سر گذاشتیم و ورزشکاران هم تا حد زیادی به لحاظ روحی افت داشتند اما تمهیدات فدراسیون برای برگزاری مسابقات قهرمانی کشور و آمادگی استانها انگیزه را به بچه ها برگردانده و با روحیه بهتری تمریناتشان را دنبال می کنند.
خیرالهی درباره حضور قایقرانان البرز در مسابقات قهرمانی کشور بیان کرد: آغاز مسابقات کشوری انگیزه ی بسیار خوبی در هیأت و همین طور ورزشکاران ایجاد کرده و هیجان زیادی در آنان به وجود آمده و طبعاً ما در تمامی رشته ها حضور خواهیم داشت بعلاوه اینکه میزبانی رشته اسلالوم از طرف فدراسیون به عهده داریم که به امید خدا در آخر شهریور در رودخانه کرج میزبان استان های کشور هستیم
وی با اشاره به تمرینات ورزشکاران البرز اظهار نمود: تمرینات هیأت در رشته های مختلف مطلوب بوده، تنها مورد حضور جوانان در مسابقات بزرگسال است که البته آنرا به فال نیک می گیریم و امیدواریم این مسئله موجب رشد قایقرانان بشود.
رئیس هیأت قایقرانی استان البرز درباره میزبانی این هیأت در مسابقات قهرمانی کشور اسلالوم اظهار داشت: از آنجایی که هیأت البرز کمتر از دو سال قبل میزبان مسابقات قهرمانی آسیا در رشته اسلالوم بوده فدراسیون خوشبختانه این اعتماد را به این هیأت داشته و قهرمانی کشور را به ما واگذار کرده و هیأت البرز نیز با تشکر از مسئولین بطور قطع پاسخ مناسبی به این اعتماد خواهد داد.
خیرالهی اضافه کرد: هر چند امسال ما نیز تابع اجرای پروتکل هستیم و بطور قطع این مساله موجب عدم تحرکات ما برای برگزاری هر چه باشکوه تر خواهد بود اما در حد مقدورات آماده هستیم.
وی همین طور اظهار داشت: مقرر است هیأت های استانی تا ۲۵ شهریور ماه اعلام آمادگی خودرا ارسال کنند تا برنامه ریزی دقیق تری صورت بگیرد تا برای برگزاری مسابقات در ۳۱ شهریور و اول مهر کاملاً آماده باشیم.
خیرالهی در ارتباط با پیست برگزاری مسابقات نیز بیان کرد: مسابقات در همان پیست قهرمانی آسیا و با همان استاندارد برگزار می شود و پیش بینی های لازم در موارد فنی توسط کمیته مربوط انجام شده است. هیأت البرز امیدوار است که در این دو روز میزبان خوبی برای همه عزیزان ورزشکار و مربی و سرپرستان و داوران باشد.


منبع:

1399/06/25
23:48:27
5.0 / 5
1787
تگهای خبر: آموزش , تمرین , تیم , داور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت