حضور اصغر رحیمی در وبینار كمیته ورزش شورای المپیك آسیا

حضور اصغر رحیمی در وبینار كمیته ورزش شورای المپیك آسیا

مركز اسپرت: مشاور رئیس كمیته ملی المپیك به نمایندگی از این كمیته در وبینار كمیته ورزش شورای المپیك آسیا شركت كرد؛ در این وبینار حفظ زیر ساخت ها از مهمترین چالش های بازی های توكیو عنوان شد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، در این وبینار کمیته ورزش شورای المپیک آسیا که ۱۴ عضو کمیته ورزش به همراه نمایندگان شورای المپیک آسیا و حدود ۵۰ نفر از تیم های کمیته های برگزاری بازیهای مختلف حضور داشتند، بررسی و گزارش پیشرفت کمیته برگزاری بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بررسی و گزارش پیشرفت کمیته برگزاری بازی های ساحلی سانیا ۲۰۲۰ چین، بررسی و گزارش پیشرفت کمیته برگزاری بازیهای آسیایی جوانان شانتو چین ۲۰۲۱، بررسی و گزارش پیشرفت کمیته برگزاری بازیهای داخل سالن تایلند ۲۰۲۱ و بررسی و گزارش پیشرفت کمیته برگزاری بازیهای آسیایی هانژو ۲۰۲۲ همچون موارد مطرح بود.
همچنین به رغم اینکه ۳ دوره بازیهای ذکر شده در کشور چین برگزار می گردد به طور طبیعی هر کدام گزارش مفصلی از مراحل آماده سازی محل مسابقات و تمرین و دهکده بازیها ارائه و موضوع و چالش اصلی خودرا ویروس کووید ۱۹ اعلام نمودند در صورتیکه زیر ساخت ها برای برگزاری رویدادها آماده بود.
لازم به ذکر است موضوع ارائه گزارش درباب بازیهای آسیایی جوانان و ساحلی توسط شهردار و معاونین ایشان نیز ارائه شد. همین طور گزارش ۲۰۲۲ هانژوه توسط معاون بخش ورزش کمیته برگزاری ارائه شد. در ادامه این جلسه گزارش المپیک ۲۰۲۰ توکیو توسط کمیته ورزش بازیها قرائت و مهمترین چالش کمیته برگزاری موضوع حفظ داوطلبین و زیر ساخت و اسپانسر بیان شد.
گزارش بازیهای داخل سالن بانکوک نیز توسط نماینده کمیته المپیک تایلند ارائه که بعد از بررسی شرایط پیشرفت کار خوب اعلام گردید.
در گزارش های ارائه شده زمانبندی بازیها و رشته ها و محل مسابقات نیز که قبلا برای کمیته های ملی المپیک ارسال شده است، ارائه شد.
همچنین شورای المپیک آسیا اعلام نمود Dance sport به بازیهای المپیک و رشته الکترونیک به بازیهای آسیایی اضافه خواهد شد.
در ادامه شورای المپیک آسیا از محبوبیت و خواسته ورزشکاران و مردم خصوصاً کشورهای آسیایی برای اضافه شده بازیهای الکترونیک به برنامه بازی ها آگاهی داد و اعلام نمود قویاً به دنبال حمایت این رشته برای اضافه شدن به برنامه بازیها هستیم.
در انتهای این جلسه که شرکت کنندگان با نرم افزار ZOOM حضور داشتند بخش پرسش و پاسخ با حضور مدعوین اجرا شد.


منبع:

1399/06/23
13:37:29
5.0 / 5
1777
تگهای خبر: المپیك , بازی , تمرین , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
مرکز اسپورت