مصوبه ستاد مبارزه با كرونا در ورزش؛

ادامه تعطیلی استخرهای سرپوشیده در مناطق قرمز تا آخر شهریورماه

ادامه تعطیلی استخرهای سرپوشیده در مناطق قرمز تا آخر شهریورماه

به گزارش مركز اسپرت طبق مصوبه جدید ستاد مبارزه با كرونا در ورزش، استخرهای سرپوشیده در مناطقی با وضعیت قرمز مانند تهران تا آخر شهریورماه اجازه بازگشایی و فعالیت نخواهند داشت.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر سی امین نشست ستاد مبارزه با کرونا در ورزش با حضور محمداسد مسجدی، رضا سعیدی و لاله حاکمی سرپرست، دبیر و نایب رییس فدراسیون پزشکی ورزشی همراه با رضا گل محمدی مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، محسن سمیع زاده مدیر تیم های ملی شنا، ایلخان نوری رئیس فدراسیون نجات غریق، رامین طباطبایی رئیس فدراسیون بسکتبال، ابراهیم نوزایی رئیس فدراسیون چوگان و همینطور معاون ستاد فرماندهی مقابله با کرونا در کلان شهر تهران و معاون دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار گردید.
در این نشست که فدراسیون پزشکی ورزشی میزبان آن بود مبحث استخرهای سرپوشیده و فعالیت آنها مطرح و بر این مساله تاکید شد که تعطیلی این استخرها در مناطقی مانند تهران که وضعیت قرمز دارند تا آخر شهریورماه ادامه داشته باشد.
به گفته فرهاد مرادی دبیر ستاد مبارزه با کرونا در ورزش، ناجیان غریق و بازآموزی آنها دیگر مبحث مطرح در سی امین نشست ستاد مبارزه با کرونا در ورزش بود. طبق روال عادی ناجیان هر سال باید در دوره های آموزشی به منظور بازآموزی شرکت داشته باشند در حالیکه تعطیل بودن استخرها مساله آموزش آنها را هم تحت الشعاع قرار داده است.
مرادی در این حوزه به خبرنگار مهر اظهار داشت: در این جلسه مصوب شد که مجوز لازم از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گرفته شود تا ناجیان غریق به صورت محدود و در شرایطی با رعایت پروتکل های بهداشتی بتوانند دوره های آموزشی لازم را پشت سربگذارند.


منبع:

1399/06/20
23:04:27
5.0 / 5
1784
تگهای خبر: بسكتبال , پزشك , تیم , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت