صنیعی فر: زور فدراسیون زیاد است!، همه نماینده مجلس حامی دارند اما نساجی نه

صنیعی فر: زور فدراسیون زیاد است!، همه نماینده مجلس حامی دارند اما نساجی نه

مركز اسپرت: رئیس هیات مدیره باشگاه نساجی با اشاره به مشكلات این باشگاه، نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی را به باد انتقاد گرفت.به گزارش مركز اسپرت به نقل از ایسنا و به نقل از باشگاه نساجی مازندران، فرهاد صنیعی فر یكی از مالكان و رئیس هیات مدیره این باشگاه با اشاره به اینكه انگار دست هایی در كار است كه نمی خواهند شمال كشور صاحب یك نماینده قدرتمند در لیگ برتر باشد، اظهار نمود: همانطور كه شاهد بودیم طی سال های اخیر تیم هایی مثل ملوان، سپیدرود و خونه به خونه به ورطه نابودی كشانده شدند و متاسفانه در این میان بی تفاوتی مسئولان شمال كشور مورد سوال واقع است.

وی با اشاره به اینكه ظاهراً چنین بلایی مقرر است سر نساجی هم بیاید، اضافه كرد: تمام گرفتاری هایی كه شما در باشگاه نساجی مشاهده می كنید، فقط به واسطه نبودن مدیران و نمایندگان مجلس قدرتمند است.

مالك و رئیس هیات مدیره باشگاه نساجی مازندران با بیان اینكه نمایندگان مجلس دیگر استان هایی كه نماینده در لیگ برتر دارند را مشاهده كنید، نمایندگان مجلس ما را هم ببینید، اشاره كرد: نمایندگان دیگر استان ها حتی بر سر انتخاب داور بازی نیز فدراسیون و وزارت ورزش را زیر فشار و قدرت خود قرار می دهند، حتی به گل خوردن یا زدن در دقایق پایانی مسابقات هم ورود می كنند و در این خصوص با زعمای ورزش به نفع تیم شهر و استان خود مكاتبه می كنند اما نمایندگان ما چطور؟ اصلاً خبری از ما دارند و حال تیم را می پرسند؟ نساجی در اولویت چندم آنها قرار دارد؟

صنیعی فر اشاره كرد: مسئولان و نمایندگان مازندران كه تمام اهتمام شان این بود بنده و آقای حدادیان هر طور كه شده تیم داری نماییم، الان كجا هستند؟ چرا از ما حمایت نمی كنند و هیچ تسهیلات و كمكی كه به ما نمی كنند. حداقل توانایی آنرا هم ندارند كه از حق ما در فدراسیون فوتبال دفاع كنند. زور فدراسیون زیاد است و زور ما كم. آیا نمایندگان مردم قائم شهر و مازندران به فكر تنها نماینده استانشان و شمال كشور در لیگ برتر هستند؟

مالك و رئیس هیات مدیره باشگاه نساجی مازندران اشاره كرد: ما حدود ۲ میلیارد تومان بابت تبلیغات محیطی از فدراسیون طلبكاریم، حق پخش ما هم كه مشخص نیست چه بلایی سرش آمده، با همه این وجود، الان به فدراسیون بدهكار هم شده ایم. چرا هیچ فریادرسی در این استان نیست؟ حامیان دروغین نساجی كجا هستند دقیقاً؟ چه كسی به بنده و آقای حدادیان كه سرمایه گذاران بخش خصوصی هستیم، انگیزه می دهد؟ هیچ كس! سرمایه گذاری ما بدون بازده است و حتی یك ریال هم كسب درآمد نمی نماییم، آن وقت به آقایان بدهكار هم شده ایم.

صنیعی فر اشاره كرد: قائمشهر به جز تیم نساجی چه چیزی دارد؟ چه چیزی بهتر و مهیج تر از یك تیم لیگ برتری می تواند سهم استان بزرگ و مهمی چون مازندران باشد، متاسفانه همین نساجی را هم می خواهند نابود كنند، این مردم عاشق نساجی هستند، همه زندگی شان نساجی است، چرا می خواهید تنها امید مردم را از آنها بگیرید؟ وقتی پس از بازی هواداران عزیز با من صحبت می كردند و مشكلات عدم صدور كارت بازیكنان و... را می گفتند، واقعاً جز شرمندگی پاسخی برایشان نداشتم، خدا ما را بعنوان وسیله ای قرار داد و این فرصت خدمتگذاری را به ما عنایت كرد تا دل این مردم را شاد نماییم اما امروز كاری با ما كردند تا در مقابل مردم روسیاه باشیم.

مالك و رئیس هیات مدیره باشگاه نساجی مازندران افزود: متاسفانه عده ای فكر می كنند كه ما بی خیالیم و به فكر تیم نیستیم، مگر می شود مالك یك تیم ذره ذره آب شدن تیمش را ببیند و طاقت بیاورد؟ برای بنده هم این وضعیت، خیلی مشكل و جانكاه است اما چه نماییم كه گرفتار وعده و وعیدهای مسئولان شده ایم؟

صنیعی فر اظهار داشت: فدراسیون آن قدر ما را ضعیف و بی كس گیر آورده كه نه تنها حاضر به صدور كارت چند بازیكن ما نیست، بلكه الان اولتیماتوم داده اند كه جلوی بازی سه بازیكن دیگر را خواهند گرفت. همه فهمیده اند كه مسئولان مازندران خیالشان هم نیست و هر بلایی كه دوست داشته باشند سر نساجی می آورند.

وی درانتها عنوان كرد: ظاهراً خوبی های ما از حد و حدود خود گذشته و این بلاها حقمان است، با این كارها صنیعی فر و حدادیان ذلیل نمی شوند بلكه این تیم نساجی است كه نابود می شود، حقیقتاً با این وضعیت ادامه تیم داری برای ما نا ممكن می شود.
1398/07/13
15:20:40
5.0 / 5
4670
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
مرکز اسپورت