ركورددار دوی ۴۰۰ متربامانع:

در ایران رقیبی ندارم

در ایران رقیبی ندارم

به گزارش مركز اسپرت مهدی پیرجهان اظهار داشت: از عملكردم در مسابقات جایزه بزرگ اصلا راضی نیستم چونكه به دنبال شكست ركورد ملی دوی 400 متر بامانع بودم.


مهدی پیرجهان در مورد عملکرد خود در مسابقات جایزه بزرگ دوومیدانی به ایسنا اظهار داشت: نخستین مسابقه فصل پس از حدودا ۱۰ ماه بود با این وجود از عملکردم اصلا راضی نیستم چون رکوردی که در تمریناتم زده بودم را ثبت نکردم. یکی از دلیلهای آن شدت باد در ورزشگاه بود. دیگر اینکه رقیبی در ایران ندارم و اگر مسابقه ام را ببینید با نفر دوم حدودا ۲۰ متر فاصله دارم. امیدوارم با شروع شدن مسابقات بین المللی در آنها شرکت کنم و عملکرد بهتری داشته باشم.

رکورددار دوی ۴۰۰ متر بامانع ایران بهتلاش خود برای رکوردشکنی اشاره و بیان کرد: زمانی که در مسابقات جایزه بزرگ ثبت کردم، مد نظرم نیست بلکه رکوردی در سطح جهانی می خواهم و امیدوارم که به زودی آنرا ثبت کنم. امیدوارم بودم که در مسابقات جایزه بزرگ باردیگر رکورد ملی را جابه جا کنم اما متاسفانه بدشانسی ها دست به دست هم داد و این اتفاق نیفتاد.

او در ادامه اضافه کرد: تمام تلاشم را می کنم تا در مسابقات لیگ رکوردشکنی کنم و مطمئن هستم، موفق می شوم.

این دونده در مورد تاثیر باد منفی ورزشگاه آفتاب انقلاب در افت رکورد خود اظهار داشت: در ۱۰۰ متر انتهایی ماده تخصصی من دو مانع وجود دارد که اگر باد منفی باشد هر مانعی مثل یک دیوار به نظر می آید. این مساله خیلی تمرکز را بهم می ریزد و موجب افت رکورد می شود. امیدوار بودم که محل مسابقات جایزه بزرگ را عوض کنند حتی الان هم امیدوار هستیم که فدراسیون دوومیدانی لیگ را جای دیگری برگزار کند که هم تنوع باشد و هم از این باد خلاص شویم.

پیرجهان در آخر بیان کرد: از مدیر عامل باشگاه پلیمر خلیج فارس تشکر می کنم که در طول این مدت بیشتر ورزشکاران را حمایت کرده است. از آقای مبینی(سرپرست فدراسیون) هم تشکر می کنم که تبعیضی بین ورزشکاران قائل نشد. امیدوارم روزهای خوبی پیش روی دوومیدانی باشد.منبع:

1399/06/10
11:04:14
5.0 / 5
1862
تگهای خبر: باشگاه , تمرین , تیم , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت