رئیس ورزش های همگانی:

رزمایش كمك مومنانه ورزش همگانی ادامه مكتب حاج قاسم سلیمانی است

رزمایش كمك مومنانه ورزش همگانی ادامه مكتب حاج قاسم سلیمانی است

به گزارش مركز اسپرت رئیس ورزش همگانی اظهار داشت: رزمایش كمك مومنانه ورزش های همگانی ادامه راه مكتب حاج قاسم است و خانواده بزرگ ورزش های همگانی تمام توان خویش را برای یاری رساندن به محرومین به خدمت می گیرد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از فدراسیون ورزش های همگانی، افشین ملایی رئیس فدراسیون طی مراسم توزیع کمک های مومنانه جامعه ورزش همگانی تصریح کرد: در جهت اطاعت از فرمایشات مقام معظم رهبری(دام عزه)، در این زمان به علت پشتیبانی از اقشار صدمه پذیر جامعه و در اجرای مسئولیت اجتماعی، مدیران این فدراسیون تلاش کردند با استفاده از ظرفیت های موجود، گام کوچکی در راه خدمت رسانی به مردم بردارند.
ملایی خاطرنشان کرد: امیدواریم بعنوان فدراسیونی که ۸۳ میلیون مخاطب دارد، بتوانیم در راه یاری رسانی هموطنان عزیزمان پیشرو و موثر باشیم. بسیار خرسندیم که این اقدام در مکتب شهید سردار قاسم سلیمانی و در راه تحقق ارزش های معنوی شان انجام می شود.
رییس فدارسیون ورزش های همگانی اظهار داشت: از بهداد سلیمی قهرمان خوش نام کشورمان، مسئولین مجموعه ورزشی پیام، سازمان ورزش شهرداری تهران، سازمان ورزش بسیج و تشکر می کنم که امروز در این رزمایش همراه ما بودند.
ملایی در خاتمه تلاش خیرین و مسئولین انجمن ها و کمیته های فدراسیون در این رزمایش را همسنگ خدمات پشتیبانی زمان دفاع مقدس دانست و اظهار داشت: از ایمان متقیان رئیس انجمن پیلاتس، سهراب آزاد رئیس انجمن کراس فیت و مسئولین سازمان های فدراسیون، کمیته کتل بل، انجمن پرواز کایت و سایر دوستان دیگر بسیار باانگیزه مانند زمان ۸ سال دفاع مقدس پار کار آمدند و زحمت کشیدند.


منبع:

1399/06/07
13:54:08
5.0 / 5
1939
تگهای خبر: خدمات , فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت