علی نژاد:

در بازی های آسیایی از قایقرانی انتظار مدال طلا داریم

در بازی های آسیایی از قایقرانی انتظار مدال طلا داریم

به گزارش مركز اسپرت معاون قهرمانی وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: برای بازی های آسیایی 2022 از قایقرانی انتظار كسب مدال طلا داریم.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از فدراسیون قایقرانی، مجمع عمومی سالاانه فدراسیون قایقرانی با حضور اعضا و به ریاست مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش در سالن سلمان فارسی آکادمی ملی المپیک انجام شد.
در مجمع عمومی فدراسیون قایقرانی گزارش عملکرد سال ۹۸ فدراسیون توسط رئیس فدراسیون و گزارش بازرس، خزانه دار و حسابرس مستقل ارائه شد و برنامه عملیاتی سال ۹۹ به تصویب اعضا رسید.
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش و جوانان و رئیس مجمع فدراسیون قایقرانی نیز اظهار داشت: بسیار خوشحالیم که در فضای کرونایی با همکاری کمیته ملی المپیک و همکارانم در وزارت ورزش و جوانان توانستیم مجامع را برگزار نماییم.
علی نژاد درباره کارهای فدراسیون قایقرانی اظهار داشت: قایقرانی در ایران سه فدراسیون بشمار می رود که در بعد بین المللی فدراسیون و تشکیلات جداگانه دارد. این امر از طرفی بار کاری را زیاد می کند و از سویی شانس مدال آوری بالا می رود و می تواند رشد و ارتقاء جایگاه ایران در بازی های آسیایی و المپیک را رقم بزنند. ظرفیت مدال آوری قایقرانی حدودا در دهه اخیر شکوفا شد اما در چند سال اخیر به خصوص بازی های آسیایی جاکارتا مدال طلا به دست نیاورد. اما در بازی های بعد باتوجه به مدیریت جدید فدراسیون انتظار داریم که در بازی های ۲۰۲۲ انتظار کسب مدال طلا در رشته های مختلف را داشته باشیم.
او درباره فعالیت هیات های استانی قایقرانی اظهار نمود: این که قایقرانی با ۳۱ استان در کشور ما که دارای اقلیم به نسبت خشکی است اتفاق خوبی است و باید از این پتانسیل استفاده گردد.
علی نژاد با اشاره به دوره های آنلاین قایقرانی اشاره کرد: دوره های آموزشی فدراسیون که قایقرانی که از نزدیک هم بازدید از آن داشتم اقدام ارزشمندی بود و هرچقدر ما در آموزش مربیان بهتر عمل نماییم نتایج بهتری می گیریم و توسعه پایدار نیازمند توسعه منابع انسانی است. امیدوار هستیم به صورت رسمی شرایط برگزاری اردو مهیا شود و بتوانیم برای کسب سهمیه در المپیک بیش تری تلاش نماییم و قایقرانی نیز دراین زمینه موفقیت کسب کند.
علی نژاد با بیان حمایت وزارت ورزش از قایقرانی اظهار نمود: قایقرانی بعنوان یکی از رشته های مدال آور بازی های آسیایی و المپیک مورد حمایت ما است. حالا نیز سهرابیان بعنوان فردی تحصیل کرده، جوان و ورزشکار به همراه تیم پرتلاشش و حامیان در فدراسیون کار را برعهده گرفته و این امر نوید روزهای خوبی در قایقرانی را می دهد و به موفقیت این رشته امیدواریم.
* سهرابیان: از فروردین ماه برای گرفتن سهمیه المپیک می جنگیم
سهرابیان نیز از برنامه فدراسیون قایقرانی برای بازی های آسیایی آگاهی داد و اظهار داشت: باتوجه به این که در دور گذشته بازی های آسیایی ما مدال طلا نداشتیم، برنامه ریزی به این نحو است که بتوانیم در بازی های آسیایی بعد حتما مدال طلا در چند ماده داشته باشیم.
رئیس فدراسیون قایقرانی درباره مسابقات کسب سهمیه اظهار داشت: ما در رویینگ و آب های آرام به کسب سهمیه امیدوار بودیم که کرونا مانع شد و به امید خدا از فروردین سال آینده دختران و پسران ما برای کسب سهمیه می جنگند.
سهرابیان با اشاره به برنامه های پیش روی فدراسیون اظهار داشت: برنامه های مهمی داریم اتوماسیون اداری، کمیته فنی رشته ها، شورای راهبردی و شورای راهبردی اقتصادی، برگزاری کلاس های آنلاین برای کشورهای همجوار، تهیه و تدوین منابع آبی هیات ها، تصویب دستورالعمل تأسیس باشگاه ها، تجهیز سالن بدنسازی اقداماتی است که در سال ۹۹ انجام شده و یا در حال انجام می باشد.
منبع:

1399/06/02
23:59:03
5.0 / 5
2009
تگهای خبر: آموزش , المپیك , بازی , باشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت