بوناچیچ:

تازه بازیكنانم را افتاده اند

تازه بازیكنانم را افتاده اند

به گزارش مركز اسپرت سرمربی كروات ذوب آهن در واكنش به قانون ممنوعیت جذب بازیكن و مربی خارجی در لیگ فصل آینده اظهار داشت: از زمان رایكوف تا امروز كه اسكوچیچ سرمربی تیم ملی ایران است، بیش تر جام ها را ما مربیان كروات در لیگ ایران به دست آورده ایم و خیلی خوب پیشرفت فوتبال ایران را رقم زده ایم.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، لوکا بوناچیچ در نشست قبل از بازی تیمش مقابل گل گهر سیرجان اظهار نمود: به آخرین بازی و آخرین ایستگاه رسیدیم. بازی بسیار تعیین کننده است و جایگاه نهایی ما را مشخص می کند. سه بازی اخیر لیگ را توانستیم خیلی بهتر انجام دهیم و تازه بازیکنان مان را افتاده اند و کار را در دست گرفته اند. هفته اخیر به صورت نرمال تمرینات مان را پشت سرگذاشتیم و برای بازی فردا آماده شدیم.
او افزود: من خیلی امیدوار و خوشبین هستم که بازی فردا را با برد تمام نماییم. چهار بازی گل گهر را دیدم و در پنج بازی آخرشان چهار برد داشتند ولی ما آماده ایم. تیم حریف نقاط قوتی هم دارد و ضعف هایی هم دارند که می توانیم از آنها استفاده نماییم.
بوناچیچ درباره قانون ممنوعیت جذب بازیکن و مربی خارجی در لیگ فصل آینده اظهار داشت: من باتوجه به این که به صورت طولانی مدت به فوتبال ایران نگاه می کردم و نگاه می کنم، از این تصمیمات زیاد شنیده ام و زیاد گفته شده است ولی همه باید در ایران به این امر واقف باشند که از زمان رایکوف تا امروز که اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران است، بیش تر جام ها را ما مربیان کروات در لیگ ایران به دست آورده ایم.
او افزود: هم زمان با این مسئله خیلی خوب پیشرفت فوتبال ایران را رقم زدیم و من به تنهایی ۶ بازیکن ملی پوش به فوتبال ایران تحویل دادم. ضرری که سرمربی پیشین تیم ملی روی دست فدراسیون گذاشت، نمی تواند به ما ربطی داشته باشد. تمام دنیا به سمت تبادل اطلاعاتی فوتبال رفته است و این مسئله هر روز دارد در سطح جهانی بیش تر می شود و نه محدود. این تصمیم نمی تواند تصمیم مثبتی در فوتبال ایران داشته باشد. از سوی دیگر به این قانون احترام می گذارم و هر تصمیمی که گرفته شود متعلق به فوتبال ایران است.
سرمربی ذوب آهن در ارتباط با محرومان و مصدوم های تیمش اظهار داشت: هیچ محروم و مصدومی نداریم و ۱۸ بازیکنی که در سه بازی گذشته در اختیار داشتیم، حالا هم در اختیار داریم. فقط امیدوارم که بازی بسیار خوبی در لیگ برتر شاهد باشیم و تیم بهتر برنده شود.
منبع:

1399/05/29
21:30:58
5.0 / 5
2010
تگهای خبر: بازی , بازیكن , برند , تمرین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت