ایران برای انتخابات ۲۰۲۱ فدراسیون جهانی تیروكمان كاندیدایی ندارد

ایران برای انتخابات ۲۰۲۱ فدراسیون جهانی تیروكمان كاندیدایی ندارد

به گزارش مركز اسپرت انتخابات فدراسیون جهانی تیروكمان در حالی سال آینده برگزار می گردد كه ایران كاندیدایی برای آن نخواهد داشت.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، مسابقات تیروکمان قهرمانی جهان (داخل سالن) سال آینده میلادی برگزار می گردد. طبق اعلام فدراسیون جهانی آمریکایی ها پس از المپیک توکیو و در فاصله زمانی ۱۹ تا ۲۶ سپتامبر (۲۸ شهریورماه تا ۴ مهرماه ۱۴۰۰) در یانکتون میزبان این رقابت ها هستند.
قرار است همزمان با مسابقات قهرمانی جهان، کنگره انتخاباتی فدراسیون جهانی هم برگزار گردد. آخرین انتخابات فدراسیون جهانی دو سال پیش در جریان مسابقات جهانی در هلند برگزار گردید و طی آن بعضی از اعضای جدید هیات رئیسه یا کمیته های این فدراسیون مشخص شدند.
فدراسیون جهانی تیروکمان هنوز برنامه خویش را برای انتخابات سال آینده اعلام نکرده ما با عنایت به ۲ و ۴ ساله بودن مدت زمان تصدی پست ها در این فدراسیون، سال آینده هم پست های زیادی تغییر وضعیت خواهند داد که برخی کرسی های هیات رئیسه همچون آنها است.
این در حالی است که فدراسیون ایران برای حضور در این انتخابات و به خصوص ترکیب هیات رئیسه هیچ برنامه ای ندارد. غلامرضا شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیروکمان در گفتگو با خبرنگار مهر این مورد را تایید نمود.
تیروکمان ایران تابحال در هیات رئیسه فدراسیون جهانی صاحب کرسی نبوده است. اولین کرسی ایران در این فدراسیون هم با عضویت محمد علی شجاعی در کمیته انضباطی به دست آمد. احمد شجاعی هم دیگر ایرانی بود که پیش از این عضویت کمیته پزشکی فدراسیون جهانی را بر عهده داشت.

1399/05/27
10:54:28
5.0 / 5
1920
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت