بعد از گذشت چند ماه؛

خبری از كمك ۳۵۰۰ دلاری فدراسیون جهانی تیروكمان نیست

خبری از كمك ۳۵۰۰ دلاری فدراسیون جهانی تیروكمان نیست

فدراسیون جهانی تیروكمان پس از گذشت چندماه از وعده ای كه برای حمایت مالی از ورزشكاران این رشته در دوران كرونا داشت هنوز هیچ اقدامی انجام نداده حداقل برای ایرانیها.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، شیوع و گستردگی ویروس کرونا و لطمه های مالی که به خاطر لغو تمام فعالیت ها و برنامه ها به ورزشکاران وارد کرد، موجب شد تا فدراسیونی مانند فدراسیون جهانی تیروکمان برنامه پشتیبانی از ورزشکارانش در کشورهای مختلف را طرح کند.
این طرح حمایتی خردادماه گذشته به صورت رسمی به تمام کشورهای عضو فدراسیون جهانی اطلاع رسانی شد تا کماندارن متقاضی بتوانند اقدام لازم برای بهره مندی از آنرا انجام دهند.
۳۵۰۰ دلار حداکثر رقمی بود که فدراسیون جهانی برای کمک به کمانداران تعیین کرد البته طبق آنچه در شروط این فدراسیون قید شده بود، این کمک مالی شامل همه کمانداران نمی گردد. در واقع فقط آنهایی که بالای ۱۸ سال باشند و حضور در یکی از جام های جهانی ۲۰۱۸ یا ۲۰۱۹ یا مسابقات قهرمانی جهان - بخش پاراتیروکمان یا تیروکمان - را تجربه کرده باشند می توانند از این حمایت مالی برخوردار شوند.
بر همین اساس خیلی از کمانداران ایران با تکمیل فرم مربوطه و دیگر اقدامات لازم، نام خودرا در لیست متقاضیان بهره مندی از حمایت مالی فدراسیون جهانی در دوران کرونا قرار دادند اما پس از گذشت چندماه این اقدامات هنوز به نتیجه ای نرسیده است.
قرار بود فدراسیون جهانی نتیجه درخواست های مطرح شده را بر روی سایت خود اطلاع رسانی کند اما تا به امروز این مهم انجام نشده است. پیگیری های خبرنگار مهر هم نشان داد که فدراسیون جهانی دراین زمینه مکاتبه ای هم با کشورها و فدراسیون های شان نداشته است.
امید نجاری مدیر تیم های ملی تیروکمان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: طی این مدت یک دفعه موضوع و اینکه نتیجه درخواست کمانداران ایران به کجار رسید را بوسیله فدراسیون جهانی پیگیری کردیم، در پاسخ اعلام نمودند که نتیجه بر روی سایت اطلاع رسانی می شود اما فعلا که خبری نشده است.
وی اشاره کرد: البته از ابتدا هم قرار بود فدراسیون جهانی درخواست های مطرح برای حمایت مالی از کمانداران را بررسی و نتیجه را بوسیله سایت خود اعلام نماید. معین نیست چرا پس از چندماه نتیجه مشخصی حاصل نشده است.
مدیرتیم های ملی اشاره کرد: بسیاری از کمانداران ایران متقاضی استفاده از کمک مالی فدراسیون جهانی بودند و اقدام لازم را انجام دادند. قاعدتا تعداد متقاضیان در دیگر کشورها کمک نبوده است. همین آمار بالای کمانداران متقاضی بی تاثیر دراین زمینه و اینکه هنوز نتیجه ای اعلام نشده، نیست.

1399/05/25
21:50:01
5.0 / 5
2148
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت